o_nas_zarzad_mojebambino.png
Moje Bambino Sp. z o.o. Sp.k.
ul. Graniczna 46
93-428 Łódź
Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi
XX Wydział Krajowego Rejestru sądowego
KRS: 0000492823
NIP: 725-193-34-48
Regon: 100283710
Nr BDO: 000017436
Nr rach. bankowego: 39 1050 1025 1000 0090 3180 4314
Kap. zakładowy: 1 495 560 PLN

Infolinia (czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16)
0 801 577 544
42 630 01 30, 630 01 70, 630 01 34, 630 03 05
Faks: 42 630 04 80
Faks (reklamacje): 42 280 72 78
e-mail: biuro@mojebambino.pl
e-mail: zamowienia@mojebambino.pl

Moje Bambino - doświadczenie i wiarygodność

Firma Moje Bambino jest liderem na rynku wyposażenia placówek edukacyjnych w Europie Środkowej. Zapewnia kompleksową obsługę żłobków, przedszkoli i szkół oferując szeroką ofertę produktów, które umożliwiają aranżowanie nowoczesnych, estetycznych i bezpiecznych pomieszczeń sprzyjających edukacji dziecka.

onas_doswiadczenie_mojebambino.png
Moje Bambino jest polską firmą założoną w 2006 roku przez czworo przyjaciół, którzy w oparciu o tradycję firmy St. Majewski i siłę własnej pasji chcieli stworzyć nowoczesną i atrakcyjną przestrzeń do edukacji. W 2007 roku firma weszła na rynek z jedną kolekcją meblową, kilkoma zestawami kształtek rehabilitacyjnych i ofertą nowoczesnych pomocy edukacyjnych. Równocześnie stawiała pierwsze kroki za granicą na międzynarodowych targach zabawek „Spielwarenmesse®”, szukała nowych rozwiązań i pomysłów, by wyprzedzać rzeczywistość. Dziś tworzy zróżnicowane kolekcje mebli, które pozwolą wyposażyć pomieszczenia zgodnie z Państwa potrzebami i upodobaniami. Posiada własną produkcję mebli, stołów, krzeseł, siedzisk i kształtek rehabilitacyjnych, dzięki czemu gwarantuje ich najwyższą jakość.

onas_kamienie_milowe_mojebambino.png

Grupa Moje Bambino

Ludzie od początku stanowili najważniejsze ogniwo firmy. Moje Bambino dziś to zespół ponad 600 osób - zmotywowanych, otwartych na nowoczesne rozwiązania, dzielących się wieloletnim doświadczeniem i wiedzą. Pasja tworzenia nowych produktów, wsłuchiwanie się w potrzeby klientów, marzenia o wyjątkowych placówkach edukacyjnych, które zapewnią dzieciom komfortowe oraz dostosowane do ich potrzeb warunki do nauki i zabawy, są motywatorem do nieustannego rozwoju. Zespół ludzi współtworzących firmę wyróżnia się profesjonalizmem, entuzjazmem i zaangażowaniem w powierzone zadania.

onas_grupa_pracownicy_mojebambino.png
onas_insgraf.png


Moje Bambino jest także właścicielem marki Insgraf, pod którą tworzy grupę składającą się z aktywnych i samodzielnych spółek w Niemczech, Czechach, Słowacji, Szwecji i Austrii. Wewnętrzna synergia międzynarodowego zespołu sprzyja powstawaniu innowacji, zwiększaniu kompetencji i konkurencyjności. Dzięki temu nasz zespół podejmuje się realizacji wielu nieosiągalnych dla konkurencji projektów.

Innowacyjność

W swojej pracy kładziemy nacisk na innowacyjność, która, zależy od synergii doświadczenia i kreatywności. Radość tworzenia wciąż mobilizuje nas do szukania coraz lepszych rozwiązań, dlatego stale wzbogacamy ofertę korzystając z naszego know-how oraz wiedzy współpracujących z nami ekspertów z dziedziny edukacji. Promujemy nowe rozwiązania służące najefektywniejszemu wykorzystaniu przestrzeni wokół nas. Jesteśmy świadomi, że nie chodzi tylko o wyposażenie wnętrz. Chcemy tworzyć i inspirować do aranżowania przestrzeni tak, aby została włączona w proces nauki, wspomagała działania i interakcje, sprzyjała wypoczynkowi, zapewniając komfort i bezpieczeństwo. Stale tworzymy nowe wzory mebli oraz szeroką gamę dodatków i materiałów o innowacyjnych właściwościach.

Proponujmy produkty mobilne, wyciszające, z zastosowaniem nietypowych funkcjonalnych rozwiązań, bo chcemy wyprzedzać rzeczywistość. Naszym bogatym doświadczeniem i znajomością aktualnych trendów z chęcią dzielimy się z naszymi klientami, służąc radą i pomocą.

onas_innowacyjnosc.png

Samodzielność polskiej produkcji

Moje Bambino posiada zakłady produkcyjne w Łodzi, Ełku, Szczecinku, Mieroszowie i Kutnie, co pozwala na niezależność i utrzymanie wysokich standardów, które są dla nas podstawą biznesu.

Nowoczesna szwalnia z doświadczonymi pracownikami stwarza możliwości realizacji najbardziej skomplikowanych projektów. Wysoka jakość wykonania, kolorystyka, estetyka i bogate wzornictwo są kluczowe dla produktów Moje Bambino. Stworzyliśmy nowoczesne centrum logistyczno-magazynowe. Wielkopowierzchniowe magazyny w centrum Polski pozawalają nam na zapewnienie dużej dostępności towarów. Rozwinięty system magazynowania oparty na wysokim składowaniu oraz nowoczesnym transporcie wewnętrznym sprawia, że towar szybko i terminowo jest dostarczany do klienta.

onas_mapa.png

Bezpieczeństwo produktów

Od wielu lat bezpieczeństwo i komfort użytkownika jest naszym priorytetem. Wiemy, że oprócz dobrego pomysłu, kluczowa jest także realizacja projektu. Dlatego w naszych zakładach produkcyjnych dbamy o zachowanie wysokich standardów na każdym etapie produkcji. Starannie dbamy o dobór surowców i komponentów, które pozwalają stworzyć wysokiej klasy, bezpieczne produkty. Wszystkie nasze produkty podlegają stale ścisłym kontrolom i posiadają certyfikaty bezpieczeństwa poświadczające zgodność z normami obowiązującymi w Unii Europejskiej.
Od samego początku dbamy o to, aby nasze materace, siedziska i kształtki rehabilitacyjne były wolne od ftalanów i spełniały wytyczne normy EN 71-3 oraz dyrektywy 2005/84/EC Parlamentu Europejskiego

Wiemy, że ochrona przeciwpożarowa odgrywa coraz istotniejszą rolę, zwłaszcza w pomieszczeniach ogólnodostępnych i na drogach ewakuacyjnych, które często przebiegają przez szatnie, korytarze. Dlatego zaprojektowaliśmy produkty oznaczone znakiem TB z płyt laminowanych trudnopalnych oraz produkty z tkanin trudnopalnych. Tkaniny poddane działaniu ognia, topią się, a nie palą, nie wytwarzają gazów palnych. Podczas produkcji tkanina trudnopalna zostaje zaimpregnowana specjalnym preparatem, który wnika w jej strukturę. Materiały posiadają atest zgodny z normą BS 5852, wydawany przez brytyjski instytut Furniture Industry Research Association (FIRA).
Podobnie meble wykonane z laminowanych płyt drewnopochodnych o zmniejszonej palności, posiadają właściwości nierozprzestrzeniania ognia i nie powstawania łatwopalnych cząsteczek. Tworzywa, z których są wykonane nasze meble, posiadają ognioodporność w klasie B-s1, d0 zgodnie z DIN EN 13501-1.
Od wielu lat partnerem naszej firmy jest jednostka certyfikacyjna TÜV Rheinland Polska, która jest częścią międzynarodowego koncernu TÜV Rheinland Group. Firma Moje Bambino Sp. z o.o. Sp.k. otrzymała indywidualny numer ID 0000040926. Każdy pozytywnie zakończony proces certyfikacji kończy się wydaniem certyfikatu, na którym znajduje się numer ID.

onas_bezpieczenstwo.png

Zawsze blisko potrzeb naszych Klientów

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, ciągle poszerzamy naszą sieć sprzedaży i obsługi handlowej. Ponad 70 naszych konsultantów na terenie całej Polski dojedzie do Państwa placówki, by służyć radą i pomocą. Rzetelnie i profesjonalnie doradzą, jak zaaranżować przestrzeń w Państwa placówce, w jaki sposób dobrać pomoce edukacyjne czy zabawki. Udzielą także informacji o realizowanych projektach unijnych czy rządowych, pomogą w tworzeniu ofert i zapytań.

Codziennie czeka też na Państwa Zespół Biura Obsługi Klienta, aby przyjąć zamówienia i odpowiedzieć na wszystkie pytania.

onas_krs_mojebambino.png

Z myślą o jutrze

Ponieważ działania na rzecz zrównoważonego rozwoju są dla nas równie ważne, staramy się zmieniać naszą firmę, aby była bliżej środowiska naturalnego. Stale monitorujemy istotne aspekty środowiskowe. Inwestujemy w nowe technologie ograniczające emisje CO2, pyłów i gazów do atmosfery, m.in. poprzez zmodernizowane nowoczesne parki maszynowe czy częściowe pozyskiwanie energii z paneli fotowoltaicznych. Prowadzimy selektywną zbiórkę odpadów, zapewniając im późniejszy recykling. Monitorujemy również naszych dostawców, dbając nie tylko o najwyższą jakość, ale i legalne pochodzenie surowca. Niemniej środowisko to nie tylko lasy, drzewa i rzeki. Skupiamy się również na lokalnych potrzebach okolicznych mieszkańców, zapewniając wiele miejsc pracy. Zapewniliśmy również schronienie dwóm bezdomnym psom, które dziś są nieodłączną częścią naszej społeczności. To tylko część z naszych lokalnych i globalnych działań proekologicznych, zmierzających do zmniejszenia negatywnego oddziaływania na środowisko. Systematycznie powiększamy, restrukturyzujemy i unowocześniamy nasze zakłady produkcyjne, by zapewnić Państwu najlepsze produkty. Nasze meble, stoły, krzesła, siedziska, kształtki rehabilitacyjne i elementy wystroju wnętrz produkujemy w Polsce, dzięki czemu gwarantujemy ich najwyższą jakość, szybką reakcję na Państwa sugestie i możliwość dostosowania do zmieniających się potrzeb.