Pakiet wyposażenia do żłobka i klubu malucha
  • Pakiet wyposażenia do żłobka i klubu malucha

Aranżacja obejmuje kompleksowe wyposażenie pomieszczeń w żłobku lub klubu malucha. Starannie dobrane elementy wyposażenia zapewnią opiekunom komfort opieki nad dziećmi do 3 lat a maluszkom radość zabawy i spokojny odpoczynek. Całość urządzona została z wysokiej jakości produktów i z dbałością o estetykę i kolorystyczną spójność

Zaproponowane zostały także wieloosobowe wózki żłobkowe, które umożliwiają częste wyjścia na spacery nawet przy większej grupie dzieci.

Zapewniamy pomoc i wsparcie przy wyposażaniu pomieszczeń żłobkowych poparte wieloletnim doświadczeniem.

Aranzacja sal żłobkowych pakiet wyposażenia

Opis

Przy aranżacji przestrzeni dla dzieci w wieku od 0 do 3 lat wzięto pod uwagę nie tylko salę do zabawy, ale także pomieszczenia do spania,  przestrzeń do spożywania posiłków czy kącik z przewijakiem. Największa przestrzeń został urządzona tak, by zaspokoić wszelkie aktywności maluchów, rozwijać ich małą jak i dużą motorykę. Znajdują się w niej liczne kąciki i akcesoria manipulacyjno – sensoryczne. Bezpieczna zabawę maluszkom zapewnią także specjalnie dostosowane do ich wieku materace i maty oraz kojec.

Przedstawiony pakiet zawiera także stoliki i krzesełka do karmienia, przewijaki i szafki na nocniki, szafy na pościel i łóżeczka, szatnie, miękkie poduchy i wózki do przewożenia dzieci. 

Gwarantujemy najszerszą gamę produktów koniecznych do wyposażenia żłobków i klubów malucha.

wyposazenie_zlobka_klubu_malucha_moje_bambino

Szczegóły produktu

Zestaw zawiera