Sala żłobkowa Flexi z Domkiem Skrzatów
  • Sala żłobkowa Flexi z Domkiem Skrzatów

.

Aranżacja sali żłobkowej Flexi została tak zaprojektowana, by zaspokoić potrzeby małych dzieci i ułatwić opiekę nad nimi wychowawcom. Wiele elementów wyposażenia sali pozwala także na kreatywną, ale i bezpieczną zabawę maluchów. Kącik Domek Skrzatów czy Leśna kryjówka pozwolą także rozwijać motorykę, a znajdujące się w nich elementy sensoryczne pozytywnie wpływają na ogólny rozwój małych dzieci.

Aranżacja sali żłobkowej Flexi

Pobierz kalkulator z wyceną sali

Opis

W proponowanym projekcie sali żłobkowej Flexi warte podkreślenia są kąciki zabaw z elementami sensorycznymi, które wspierają rozwój percepcji wzrokowej i dotykowej małych dzieci. W aranżacji zaproponowano także podesty o różnych poziomach dające nieograniczone możliwości podczas kreatywnej zabawy, ale mogą być także miejscem wytchnienia z książeczką. Dla maluszków natomiast nieocenionym będzie kącik z materacem, w którym bezpiecznie będą mogły bawić się ulubionymi zabawkami. Wszystkie materace zostały wykonane z wytrzymałej pianki, pokrytej trwałą i łatwą do utrzymania w czystości tkaniną PCV.

Meble Flexi do przechowywania pomocy i zabawek wyróżniają się ciekawym wzornictwem i funkcjonalnością. Wykonane zostały z płyty laminowanej o gr. 18 mm, w tonacji brzozy, z obrzeżem ABS multiplex. Bardzo dobrze komponują się ze wszystkimi elementami wyposażenia żłobka.

Zaproponowane mobilne stoliki można z łatwością przestawiać, dzięki czemu można różnie aranżować przestrzeń. Blaty stołów wykonane ze sklejki o grubości 25 mm, z kolorowym bardzo trwałym lamiatem HPL. Krzesełka natomiast posiadają specjalne zabezpieczenia dla maluszków.

Aranżacja sali żłobkowej wyróżnia się estetyką i ciepłą, stonowaną kolorystyką.

Poniżej znajduje się lista produktów wykorzystanych w aranżacji sali.

Szczegóły produktu

Zestaw zawiera