Sala żłobkowa Quadro
  • Sala żłobkowa Quadro
  • Sala żłobkowa Quadro
  • Sala żłobkowa Quadro
  • Sala żłobkowa Quadro

Aranżacja sali żłobkowej Quadro została zaprojektowana z myślą o harmonijnym rozwoju małych dzieci, stąd kontrastowe kolory. Połączenie bieli z kolorem czerwonym i czarnym nie tylko elegancko się prezentuje, ale przede wszystkim działa stymulująco na maluszki. Pomieszczenie jest równocześnie bardzo funkcjonalne. Znajduje się tu strefa zabaw i odpoczynku oraz długi stół o ciekawym kształcie, przy którym dzieci mogą się bawić i spożywać posiłki. Pojemne szafki pomieszczą większość dziecięcych zabawek i akcesoriów.

Aranżacja sali żłobkowej z meblami Quadro

.

Pobierz kalkulator z wyceną sali

Opis

Sala Quadro posiada liczne elementy kontrastowe, które pobudzają zmysły i wyobraźnię oraz stymuluje harmonijny rozwój już od niemowlaka.

Meble Quadro wykonane zostały z płyty laminowanej o gr. 18 mm, w modnej tonacji klonu i bieli. Uzupełnione drzwiczkami w kolorze bieli, czerwieni i szarości świetnie wkomponowują się w kontrastowy zamysł aranżacji pomieszczenia. Fronty wykonane zostały z płyty MDF oklejonej trwałą folią termoplastyczną, co sprawia, że są odporne na promienie UV oraz są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości.

Stół Mila z falistym blatem nadaje charakteru pomieszczeniu a biały kolor sprawia, że sala nabiera optycznej lekkości. Wart podkreślenia jest również fakt, że blaty pokryte są trwałym laminatem HPL odpornym na zarysowania oraz zabrudzenia.

Poniżej znajduje się lista produktów wykorzystanych w aranżacji sali.

Szczegóły produktu

Zestaw zawiera