Opis

Przedstawiona aranżacja pokazuje salę wyposażoną w szafki mobilne Flexi, które świetnie nadają się do wydzielania stref w sali.

W centralnej części pomieszczenia znajduje się zestaw Mobaklocki. Są to miękkie i bezpieczne kształtki, które stanowią zachętę do spontanicznej zabawy i aktywności ruchowej. Radosna kolorystyka wprowadzi przyjazny klimat. Kształtki rehabilitacyjne wykonane są z wytrzymałej pianki, pokrytej trwałą tkanina PCV, łatwą do utrzymania w czystości. Zapewnia to maksymalny komfort użytkowania i pozwala na wspólną zabawę nawet kilkorga dzieci.

W sali można znaleźć również kąciki zabaw oraz aplikacje ścienne, które stanowią świetne uzupełnienie sali. Korzystając ze ścianek manipulacyjnych dzieci nie tylko spędzają czas bawiąc się, ale stymulują również zmysł dotyku.

W strefie wypoczynku znajdują się siedziska z Kolekcji Flexi - są estetycznie wykonane, pokryte miękką i miłą w dotyku tkaniną. 

W drugiej części sali stoją drewniane stoliczki i krzesełka na których dzieci mogą rysować, wykonywać prace manualne i ćwiczyć pisanie.

Poniżej znajduje się lista produktów wykorzystanych w aranżacji sali.

Szczegóły produktu

Zestaw zawiera