undo Wróć do kategorii wyżej

Filtruj według

Cena
59 3000
Dostępność
więcej... mniej
Przeznaczenie
więcej... mniej
Zestaw mebli
więcej... mniej
Szerokość
więcej... mniej
Głębokość
więcej... mniej
Wysokość
więcej... mniej
Kolor płyty
więcej... mniej
Front szafki
więcej... mniej
Podstawa szafki
więcej... mniej
Inne cechy szafki
więcej... mniej
Materiał mebla
więcej... mniej
Filtry
Kąciki tematyczne

Kąciki tematyczne do żłobków i przedszkoli

Dzieci od najmłodszych lat uwielbiają naśladować dorosłych, starsze rodzeństwo czy kolegów. Bacznie obserwują zachowanie innych i wiele z tych spostrzeżeń przenoszą później do wspólnych zabaw. Dlatego też dzieci tak uwielbiają zabawy w dom, naśladują różne zawody. Warto więc zaopatrzyć je w zabawki i akcesoria umożliwiające zabawę w gotowanie, sprzedawanie różnych produktów, odbycie wizyty lekarskiej czy roznoszenie poczty. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo różnorodne kąciki tematyczne, które sprawdzą się także w żłobku, klubie malucha czy przedszkolu.
Dzieci już od najmłodszych lat powinny mieć także możliwość przeprowadzania prostych obserwacji. Już w przedszkolu można przygotowywać zajęcia z wykorzystaniem prostych obserwacji. Część doświadczeń powinna mieć charakter ciągły lub okresowy w powiązaniu np. ze zmianami pór roku. Najlepszym rozwiązaniem jest wyodrębnienie przestrzeni przeznaczonej do takich celów w postaci kącika doświadczalnego. Aby ułatwić szkołom i przedszkolom to zadanie firma Moje Bambino prezentuje meble do kącików przyrodniczych.
Kąciki tematyczne sprawdzą się w każdej placówce dydaktycznej, do której uczęszczają małe dzieci. Pozwalają na wspaniałą zabawę a także na społeczny rozwój dzieci, doskonalenie radzenia sobie w grupie i umiejętności współpracy. Zapraszamy do zapoznanie się z naszą szeroką ofertą kącików do zabaw tematycznych i społecznych.