undo Wróć do kategorii wyżej

Filtruj według

Dostępność
więcej... mniej
Cena
17 1000
Przeznaczenie
więcej... mniej
Wiek
więcej... mniej
Szerokość
więcej... mniej
Głębokość
więcej... mniej
Wysokość
więcej... mniej
Kolor płyty
więcej... mniej
Zestaw mebli
więcej... mniej
Front szafki
więcej... mniej
Podstawa szafki
więcej... mniej
Inne cechy szafki
więcej... mniej
Materiał mebla
więcej... mniej
Marka
więcej... mniej
Materiał zabawki
więcej... mniej
Filtry
Domki dla lalek z akcesoriami

Drewniane domki dla lalek z wyposażeniem i mebelkami

W przedstawianej kategorii produktów znajdą Państwo akcesoria i zabawki stanowiące wyposażenie żłobków i przedszkoli, ale nie tylko. Polecane przez nas domki dla lalek świetnie sprawdzą się także w roli prezentów dla dzieci w różnym wieku. Spory wybór, mnogość rozwiązań, funkcji, kolorów, rozmiarów i fasonów sprawia, że spośród asortymentu każdy może wybrać coś dla siebie. I tak na przykład, jeżeli przedszkole stawia na jak najbardziej naturalne i edukacyjne rozwiązania, to drewniany domek dla lalek z mebelkami będzie świetnym wyborem. Wystarczy jeden rzut oka na te akcesorium i od razu nasuwa się tysiąc pomysłów na świetną zabawę.

Dzieci mają styczność z przepięknie wykonanymi elementami wyposażenia, mogą wcielać się w określone postaci i rozwijać swoją wyobraźnię w trakcie zabawy. Wszystkie dostępne u nas gadżety zostały wykonane z dbałością o każdy detal. Dobierając asortyment staraliśmy się znaleźć rozwiązania idealnie odwzorowujące rzeczywistość. Każdy domek z wyposażeniem posiada na przykład meble do salonu, sypialni i kuchni. Dekoracje mają atrakcyjne kolory, proste formy i dobrze leżą w dziecięcych dłoniach. Maluchy mają możliwość dowolnego przestawiania i konfigurowania wszystkich ustawień.

Nasz sklep posiada także domki dla lalek dla dzieci w wieku do trzech lat. Tego typu akcesoria zostały wykonane z bezpiecznych komponentów, mają stałe konstrukcje, które uniemożliwiają połknięcie małych elementów. W prezentowanym asortymencie znajduje się także duży domek dla lalek, który z powodzeniem może stanowić element dekoracyjny nie jednego przedszkola. Produkt ma zwracającą na siebie uwagę kolorystykę, wymiarami został dopasowany do wieku dzieci i jest odporny na uszkodzenia. Na liście dostępnych produktów można także znaleźć pasujące do domków elementy wyposażenia. I tak na przykład mamy mebelki do salonu, zwierzątka domowe, całe rodziny lalek oraz samochody. Cena tych wszystkich elementów nie jest wygórowana, a produkty charakteryzują się wysoką jakością wykonania.