undo Wróć do kategorii wyżej

Filtruj według

Dostępność
więcej... mniej
Cena
7 460
Przeznaczenie
więcej... mniej
Wiek
więcej... mniej
Materiał
więcej... mniej
Marka
więcej... mniej
Filtry
Zabawki drewniane

Edukacyjne drewniane zabawki dla dzieci


Drewniane zabawki i ich naturalny skład zachęcają dzieci do swobodnej, edukacyjnej zabawy i samodzielnego poznawania świata. Zabawki wykonane z drewna budzą zaufanie i zapewniają bezpieczeństwo. Nasz sklep internetowy prezentuje zabawki drewniane dla dzieci i niemowląt w wielu wzorach i kolorach. Ekologiczne zabawki wykonane z drewna są w pełni bezpieczne, trwałe i atrakcyjne dla dzieci, co sprawia, że są przeznaczone już dla najmłodszych grup wiekowych. Doskonale sprawdzą się jako wyposażenie każdego żłobka i przedszkola.
Oferujemy edukacyjne zabawki drewniane takie jak klasyczne kolorowe układanki i sortery, w których zadaniem malucha jest nałożenie klocków na podstawę od największego, do najmniejszego oraz sortowanie klocków zgodnie z kształtem i rozmiarem. Wykonywanie przez dziecko ćwiczeń w sortowaniu i układaniu usprawnia zdolności manualne i poprawia koncentrację dzieci, a także uczy kolorów, kształtów i pomaga przyswoić pojęcia takie jak „większy”, czy „mniejszy”.
W asortymencie naszego sklepu wśród drewnianych zabawek odnaleźć można też pojazdy z wagonikami i zestawem klocków do nakładania na pojazd. Zabawki tego typu doskonalą zdolności motoryczne oraz precyzję ruchów. Dodatkowo pozytywnie wpływają na rozwój wyobraźni i kształtowanie zdolności konstrukcyjnych.
Ciekawą propozycją, która znajdzie zastosowanie w każdym żłobku i przedszkolu są także trójwymiarowe puzzle, z których można układać obrazki przedstawiające np. kolorowe zwierzęta. Zabawki drewniane z naszej oferty to także autka, pociągi, jeździki, pchacze i urocze zwierzątka na sznurku, które dziecko może zabrać ze sobą na spacer lub bawić się nim w domu. Zabawa poruszającymi się drewnianymi zabawkami pozwala na rozwijanie opanowanych przez dzieci wcześniej  umiejętności, takich jak koordynacja ruchowa, czy zdolność do przewidywania kolejności następujących po sobie zdarzeń.
Zabawki drewniane dla najmłodszych dzieci z naszej oferty odznaczają się wysoką jakością wykonania. Wykorzystanie z naturalnych materiałów sprawia, że są przyjemne w dotyku, nie odkształcają się i nie tracą swoich właściwości, nawet pomimo intensywnego użytkowania. Zabawki wykonane z drewna pokryte są bezpiecznymi farbami, które nie powodują reakcji alergicznych. Zabawki wykonane z drewna ze względu na swój edukacyjny charakter stanowią jeden z podstawowych elementów wyposażenia żłobków, klubów malucha i przedszkoli. Niezwykle trwałe tworzywo, jakim jest drewno sprawia, że mogą być używane przez wiele lat, przez kolejne grupy dzieci. Nie bez znaczenia jest także fakt, że drewno jest surowcem ekologicznym, całkowicie podlegającym recyklingowi, a zaopatrując się w wykonane z niego produkty, przyczyniamy się do ochrony środowiska.