undo Wróć do kategorii wyżej

Filtruj według

Dostępność
więcej... mniej
Cena
9 460
Przeznaczenie
więcej... mniej
Wiek
więcej... mniej
Materiał
więcej... mniej
Cecha zabawki
więcej... mniej
Marka
więcej... mniej
Filtry
Zabawki interaktywne dla niemowląt

Edukacyjne zabawki interaktywne dla niemowląt 0+

Przyjście na świat maluszka to wydarzenie niezwykłe. Wiele rodziców zastanawia się jakie zabawki kupić dla swojego dziecka. Dzieci w wieku do 2 lat intensywnie się rozwijają. Warto wybrać więc specjalne zabawki edukacyjne dla niemowląt, które w mądry i bezpieczny sposób będą ich rozwój wspierać.

W naszej ofercie znaleźć można zabawki dla niemowląt 0+, co znaczy, że mogą być stosowane już w pierwszych miesiącach życia. Dużą popularnością cieszą się grzechotki, m.in. grzechotka w kształcie jajka, która wraca do dziecka jak bumerang i prosta do chwycenia grzechotka-instrument. Do wyboru są także zabawki interaktywne dla niemowląt. Mają one szereg zalet, gdyż stymulują zmysł dotyku, słuchu i wzroku oraz rozwijają zdolności motoryczne i manualne. Ciekawą propozycją są również różnego typu zabawki-instrumenty, które wprowadzają dziecko w świat muzyki. W naszej ofercie znajdują się również specjalne chodziki, które nie tylko wpierają dziecko w stawianiu pierwszych kroków, ale zawierają również wiele elementów, które pomagają w ogólnym rozwoju zdolności motorycznych.

Nasz sklep zawiera także zabawki dla dzieci od 1 roku życia. Są to m.in. stoliczki edukacyjne, które angażują różne narządy zmysłów i zachęcają dziecko do aktywności wzrokowo-ruchowej. Niektóre zabawki pomagają dodatkowo w rozwinięciu muzykalności u dziecka. Dzięki nim dziecko może poznawać kształty i literki, a także uczyć się różnych wierszyków i piosenek. W ofercie szczególnie wyróżnia się "Centrum zabaw i rozwoju aktywności", które  zawiera m. in. sorter, ruchomy teleskop, okno i drzwiczki, lusterko, pianino, zjeżdżalnię dla kuleczek - otwiera to pole do rozwijania wielu motorycznych i poznawczych umiejętności. Prowadzimy również sprzedaż pluszaków i maskotek. Są one niezwykle mięciutkie i miłe w dotyku, a dodatkowo wzbogacone są o dodatkowe funkcje jak mówienie czy granie melodii. Dzięki temu dziecko rozwija swoją pamięć oraz werbalne zdolności.

Odpowiednia zabawka dla niemowlaka powinna być w 100% bezpieczna. Ważne jest również, by wspierała rozwój różnych umiejętności i stymulowała malucha pod względem sensorycznym. W naszym sklepie bez problemu znaleźć można zabawki dla dzieci 0-2 lata. Świetnie będą one spełniać swoją rolę na różnych etapach tak wczesnego dzieciństwa. Stanowią one także idealny pomysł na prezent dla nowego członka rodziny. Przygotowane przez nas zabawki są solidne oraz przyjazne dziecku. Zostały wykonane zgodnie z naukową wiedzą o rozwoju w okresie niemowlęcym. Cieszą się zaufaniem nie tylko specjalistów, ale również rodziców.