undo Wróć do kategorii wyżej

Filtruj według

Dostępność
więcej... mniej
Cena
199 560
Przeznaczenie
więcej... mniej
Filtry
Parawany

Bezpieczne i certyfikowane parawany do żłobka i klubu malucha.

W sklepie internetowym Moje Bambino odnajdą Państwo szeroką ofertę parawanów przeznaczonych do żłobka. Oferujemy parawany pozwalające na organizację dużych przestrzeni, parawany z otworami, które idealnie się sprawdzą w odgrywaniu teatrzyków kukiełkowych oraz parawany wyciszające zapewniające redukcję hałasu.

Bogata oferta parawanów oferowana przez sklep internetowy Moje Bambino znajdzie zastosowanie w wielu sytuacjach. Jest to jedno z ciekawszych rozwiązań służących zagospodarowaniu dużych rozmiarów przestrzeni w żłobkach. Dzięki nim możemy w ciekawy sposób zaaranżować przestrzeń, wydzielając przy tym różne strefy, bez konieczności budowania ścianek działowych. Parawany pozwalają w prosty i szybki sposób zmieniać aranżację wnętrza żłobka w zależności od potrzeby. Rozdzielając salę możemy odseparować wiele płaszczyzn mających spełniać różne funkcje. Lekka waga i prostota użytkowania parawanów dostępnych w ofercie sklepu Moje Bambino pozwala na łatwe przenoszenie, składanie, rozkładanie oraz przechowywanie parawanów.

Warto, aby oprócz zasłaniania widoku oraz odgradzania przestrzeni parawany dodatkowo redukowały odgłosy. W odpowiedzi na taką sytuację dołączyliśmy do swojej oferty innowacyjne rozwiązania ograniczające poziom docierających do dziecka dźwięków, takie jak parawany akustyczne. Hałas stanowi naturalny element występujący w każdym żłobku czy klubie malucha. Należy dołożyć wszelkich starań, aby ograniczyć zbyt wysoki poziom hałasu, ponieważ zbyt duże natężenie dźwięków poza negatywnymi skutkami dla narządu słuchu, wpływa także na zwiększenie poziomu zmęczenia, rozdrażnienia i stresu, a do tego powoduje większą niechęć do udziału w zajęciach oraz ogranicza zdolność zapamiętywania. Parawany wyciszające do żłobka i klubu malucha, to najwyższej jakości produkty ograniczające natężenie dźwięków w przestrzeniach wspólnych. W ofercie Moje Bambino odnajdą Państwo szeroki wybór produktów akustycznych wykorzystujących najwyższej jakości materiały dźwiękochłonne.

Parawany akustyczne to elementy wyposażenia, które nie tylko zwiększają efektywność działań, ale także pięknie się prezentują dodając uroku każdemu wnętrzu. Dostępne są w wielu wzorach i kolorach, dzięki czemu każde wnętrze znajdzie rozwiązanie dla siebie. Wielokolorowe parawany świetnie ożywią I nadadzą kolorów każdemu pomieszczeniu.

Parawany pełnią przede wszystkim funkcję praktyczną, gwarantują odpowiednie warunki akustyczne, co ma ogromne znaczenie dla funkcjonalności przestrzeni wspólnych. Jest to również doskonałe narzędzia do uatrakcyjniania zabawy. W Naszym sklepie dostępne są parawany przeznaczone do odgrywania teatrzyków kukiełkowych, zajęć uwielbianych przez najmłodsze dzieci. Posiadamy w parawany o różnej estetyce i motywach graficznych począwszy od parawanów przedstawiających radosne ilustracje zwierząt, przez elementy przyrody, aż po kolorowe kurtyny.