Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
Cena
79 16000
Wiek
więcej... mniej
Przeznaczenie
więcej... mniej
Cecha zabawki
więcej... mniej
Materiał zabawki
więcej... mniej
Materiał siedziska
więcej... mniej
Kształt dywanu
więcej... mniej
Średnica dywanu
więcej... mniej
Dostępność
więcej... mniej
Kąciki do żłobka

Kąciki zabaw dla dzieci w żłobku.

Pierwsze lata życia to dla małego dziecka okres nieustannych i bardzo dynamicznie zachodzących zmian. Małe dziecko niesłychanie szybko chłonie wiedzę o otaczającym go świecie i zasadach nim rządzących. Interesują je czynności wykonywane przez dorosłych, które często próbuje naśladować. Jednym z niezbędnych na tym etapie jego rozwoju elementów wyposażenia placówki, do której uczęszcza, jest kącik konstrukcyjny dla dzieci w żłobku.

Kącik zabaw w żłobku może być wyposażony w bardzo różny sposób, najważniejsze jest jednak to, aby zapewniał maluchom nie tylko świetną zabawę i zachęcał do działania, ale był również bezpieczny. Sklep internetowy Moje Bambino oferuje szeroką gamę akcesoriów i gotowych mebli, z których można dowolnie zaaranżować kącik tematyczny. Do najbardziej popularnych wśród małych dzieci należą kąciki zabaw będące dostosowanym do wzrostu i wieku dziecka odwzorowaniem świata dorosłych. Dzieci uwielbiają bawić się w sklep czy stragan z warzywami i owocami, warsztat z narzędziami, pocztę, lodziarnię czy wiele innych miejsc, które odwiedzają ze swoimi rodzicami. Wśród propozycji dostępnych w sklepie znajdują się również kąciki piankowe do żłobka, które odznaczają się niezwykłą starannością wykonania i są całkowicie bezpieczne w użyciu nawet przez najmniejsze dzieci. Miękkie, piankowe zabawki, klocki i mebelki są szczególnie lubiane przez maluchy, które dzięki kontaktowi z ich fakturą mogą rozwijać w formie zabawy integrację sensoryczną, a także małą i dużą motorykę.

Wysoka jakość oferowanych kącików zabaw do żłobka, akcesoriów do ich wyposażenia, a także korzystna cena pozwala każdej placówce edukacyjnej przygotować przestrzeń przyjazną dla dzieci, która sprzyja ich rozwojowi. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą dostępnych produktów.