undo Wróć do kategorii wyżej

Filtruj według

Cena
3 428
Dostępność
więcej... mniej
Przeznaczenie
więcej... mniej
Wiek
więcej... mniej
Filtry
Piłki sensoryczne z wypustkami i kolcami

Rehabilitacyjne piłki z wypustkami do masowania i ćwiczeń korekcyjnych

Ćwiczenia korekcyjne dla dzieci to zajęcia, które skutecznie poprawiają wady postawy oraz wspomagają je w rehabilitacji ruchowej. Aby je uatrakcyjnić i spowodować, że maluchy chętniej będą ćwiczyć nawet parę razy w tygodniu, prowadzący zajęcia używa różnego rodzaju akcesoriów. Dzięki specjalny matom, materacom, szarfom czy piłkom rehabilitacyjnym i sensorycznym, dzieci traktują zajęcia jako formę zabawy, uaktywniającej je ruchowo. Jednym z akcesoriów przydatnych do prowadzenia zajęć są oferowane przez nasz sklep piłki rehabilitacyjne do ćwiczeń korekcyjnych.

Korekcyjne piłki z wypustkami dostępne są w różnych kształtach, rozmiarach i kolorach. Wypustki mogą znajdować się na całej ich powierzchni bądź tylko na fragmentach piłek. Dotyczy to zarówno piłek o tradycyjnym okrągłym kształcie jak i piłek fasolek. Piłka do masowania dzięki wypustkom skutecznie poprawia krążenie, a zestaw niewielkich piłeczek sensorycznych o zróżnicowanych fakturach i kolorach przydaje się nawet w przypadku niemowląt, które mogą niektóre z nich gryźć w okresie ząbkowania. Rozwijają przede wszystkim integrację wzrokowo-dotykową, a niektóre z nich, wydając lekki dźwięki przy ściskaniu, dodatkowo stymulują zmysł słuchu.

Korzystna cena oraz szeroki wybór przydatnych akcesoriów zarówno do użytku prywatnego, jak i na profesjonalne zajęcia rehabilitacyjne lub korekcyjne powoduje, że oferta naszego sklepu cieszy się dużym zainteresowaniem i uznaniem naszych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.