undo Wróć do kategorii wyżej

Filtruj według

Dostępność
więcej... mniej
Cena
29 200
Przeznaczenie
więcej... mniej
Wiek
więcej... mniej
Marka
więcej... mniej
Materiał zabawki
więcej... mniej
Filtry
Kostiumy dla dzieci

Kostiumy i przebrania karnawałowe dla dzieci

Dzieci są pełne fantazji, marzeń, a ich wyobraźnia nie ma granic. Dlatego nasze pociechy tak ochoczo przebierają się w kostiumy dziecięce, które pozwalają stać się postaciami z ich wyobrażeń. W naszej bogatej ofercie posiadamy kostiumy dla dzieci, zarówno dla chłopców jak i dla dziewczynek. Każda dziewczynka marzy o staniu się księżniczką, ale w naszym asortymencie posiadamy również kostiumy pielęgniarek, fryzjerek, czy też weterynarza. Dla chłopców posiadamy między innymi kostiumy strażaka, policjanta, czy budowniczego. W ofercie zamieszczone na naszej stronie internetowej są przebrania, które świetnie nadają się zarówno dla chłopców jak i dla dziewczynek, jak np. strój szefa kuchni.

Mamy świadomość, że stroje karnawałowe dla dzieci mają na celu nie tylko zabawę ale i edukację. Dlatego oferowane przez nasz sklep kostiumy są pełne detali, pozwalając doskonale utożsamić się dziecku z danym zawodem. Wszystkie stroje dla dzieci są wykonane z najwyższą dokładnością, z bardzo dobrych i wytrzymałych materiałów, dzięki czemu szalona zabawa jakiej poddadzą się przebrane pociechy, nie zakończy się przedwcześnie poprzez zniszczony strój. Dodatkowo wszystkie akcesoria są bezpieczne w użytkowaniu i odpowiednie dla dzieci.

Takie kostiumy to gwarancja szalonej zabawy dla maluchów, a ich radość z możliwości wcielenia się w swoich bohaterów z bajek, lub wytworów wyobraźni jest nieoceniona. Cieszymy się powszechnym zaufaniem w branży, a my zawsze dokładamy wszelkich starań, aby nasz udział w zabawie i edukacji dzięki dostarczeniu przebrań dla dzieci, spełniał największe wymagania rodziców i ich pociech, a także dzięki niskim cenom nie nadwyrężał domowego budżetu.