undo Wróć do kategorii wyżej

Filtruj według

Dostępność
więcej... mniej
Cena
29 180
Przeznaczenie
więcej... mniej
Wiek
więcej... mniej
Materiał
więcej... mniej
Filtry
Kostiumy dla dzieci

Kostiumy i przebrania karnawałowe dla dzieci

Dzieci są pełne fantazji, marzeń, a ich wyobraźnia nie ma granic. Dlatego nasze pociechy tak ochoczo przebierają się w kostiumy dziecięce, które pozwalają stać się postaciami z ich wyobrażeń. W naszej bogatej ofercie posiadamy kostiumy dla dzieci, zarówno dla chłopców jak i dla dziewczynek. Każda dziewczynka marzy o staniu się księżniczką, ale w naszym asortymencie posiadamy również kostiumy pielęgniarek, fryzjerek, czy też weterynarza. Dla chłopców posiadamy między innymi kostiumy strażaka, policjanta, czy budowniczego. W ofercie zamieszczone na naszej stronie internetowej są przebrania, które świetnie nadają się zarówno dla chłopców jak i dla dziewczynek, jak np. strój szefa kuchni.

Mamy świadomość, że stroje karnawałowe dla dzieci mają na celu nie tylko zabawę ale i edukację. Dlatego oferowane przez nasz sklep kostiumy są pełne detali, pozwalając doskonale utożsamić się dziecku z danym zawodem. Wszystkie stroje dla dzieci są wykonane z najwyższą dokładnością, z bardzo dobrych i wytrzymałych materiałów, dzięki czemu szalona zabawa jakiej poddadzą się przebrane pociechy, nie zakończy się przedwcześnie poprzez zniszczony strój. Dodatkowo wszystkie akcesoria są bezpieczne w użytkowaniu i odpowiednie dla dzieci.

Takie kostiumy to gwarancja szalonej zabawy dla maluchów, a ich radość z możliwości wcielenia się w swoich bohaterów z bajek, lub wytworów wyobraźni jest nieoceniona. Cieszymy się powszechnym zaufaniem w branży, a my zawsze dokładamy wszelkich starań, aby nasz udział w zabawie i edukacji dzięki dostarczeniu przebrań dla dzieci, spełniał największe wymagania rodziców i ich pociech, a także dzięki niskim cenom nie nadwyrężał domowego budżetu.