undo Wróć do kategorii wyżej

Filtruj według

Dostępność
więcej... mniej
Cena
3 130
Przeznaczenie
więcej... mniej
Wiek
więcej... mniej
Marka
więcej... mniej
Filtry
Ozdoby

Przedmioty do ozdabiania DIY dla dzieci

Zabawy i prace kreatywne to świetny sposób na odstresowanie dla dzieci i dorosłych, na wartościowe spędzenie czasu z dzieckiem, a także przeprowadzenie ciekawych zajęć twórczych. Godną polecenia formą działań kreatywnych jest ozdabianie w różnych technikach gotowych przedmiotów, możliwych do kupienia w formie surowej.

W kategorii przedmioty do ozdabiania, która znajduje się w naszym sklepie, znajdziecie Państwo szeroką gamę propozycji takich przedmiotów. Wybór jest tak duży, że każdy znajdzie coś dla siebie. Mamy m.in. propozycje dla osób preferujących wyroby z drewna do ozdabiania. Szkatułki, doniczki, ramki do zdjęć czy inne przedmioty dostępne u nas w formie surowej - możemy poddać procesowi ozdabiania, puszczając wolno wodze fantazji. Takie przedmioty możemy ozdobić na przykład techniką decoupage, pokrywając je wzorami z oryginalnych serwetek. Możemy także zastosować technikę scrapbookingu, oklejając je specjalistycznym papierem w piękne ozdobne wzory, dodając elementy ozdobne takie jak kwiatki, kryształy, brokat, koronki. Są to techniki dostępne zarówno dorosłym, jak i dzieciom.

Ciekawą propozycją są produkty do ozdabiania z materiału. Znajdziecie u nas Państwo m. in. białe materiałowe skarpety, worki czy fartuszki, a nawet latawce i piórniki. Takie przedmioty można pomalować farbami do materiału lub ozdobić wyszywanym wzorem z kolorowych szklanych koralików. To tylko przykłady przedmiotów z naszego sklepu, które można dowolnie ozdabiać rozwijając swoją kreatywność. Zachęcamy do poznania całej kategorii. Cena produktów do ozdabiania oferowanych przez nasz sklep zależna jest od rodzaju materiału, z którego wykonany jest przedmiot, jego wielkości, a także od tego, czy przedmioty sprzedawane są w zestawach.