undo Wróć do kategorii wyżej

Filtruj według

Dostępność
więcej... mniej
Cena
55 3000
Model
więcej... mniej
Przeznaczenie
więcej... mniej
Rodzaj stołu
więcej... mniej
Regulacja wysokości
więcej... mniej
Rodzaj nóg stołu
więcej... mniej
Rozmiar stołu
więcej... mniej
Wysokość stołu
więcej... mniej
Kształt blatu
więcej... mniej
Szerokość stołu
więcej... mniej
Głębokość stołu
więcej... mniej
Rodzaj blatu
więcej... mniej
Kolor blatu
więcej... mniej
Narożniki
więcej... mniej
Filtry
Stoliki komputerowe

Stojaki i stoliki pod komputer / laptopa

Współczesna szkoła musi nadążać za rozwojem technologicznym. Dlatego coraz więcej pojawia się w nich sal multimedialnych oraz pracowni informatycznych. Nasz sklep posiada w swojej ofercie meble oraz wyposażenie do tego rodzaju klas. Wśród nich znajdują się bezpieczne, nowoczesne i ergonomiczne biurka, stoliki oraz stojaki komputerowe. Wszystkie są wykonane z komponentów wysokiej jakości posiadających odpowiednie certyfikaty, by mogły być używane przez dzieci i młodzież. Jednym z bardziej praktycznych elementów w naszej ofercie są mobilne stojaki pod komputer stacjonarny. Wykonane z metali jednocześnie chronią znajdującą się na nich jednostkę centralną przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz pozwalają na łatwe przetransportowanie komputera, tam, gdzie jest aktualnie potrzebny. Oferujemy stojaki w rozmaitych kolorach, co umożliwia wybór barwy, pasującej do wystroju klasy.

Praktyczny stolik komputerowy powinien być wygodny oraz zapewnić odpowiednią ilość miejsca na monitor, klawiaturę oraz niezbędne akcesoria. Posiadamy szeroki asortyment, różnych modeli. Wiele z nich jest wyposażonych w kółka ułatwiające transport. Inne posiadają pułki, na których umieścić można stacje dysków, a jeszcze inne wyposażone są w mechanizm regulujący wysokość blatu. Wszystkie te rozwiązania podnoszą funkcjonalność tego niezbędnego w każdej sali multimedialnej mebla, jakim jest stolik komputerowy. Tego rodzaju meble mogą być również używane jako stoliki pod laptopa. Na wielu kursach, szkoleniach lub innych spotkaniach, uczestnicy korzystający z własnego sprzętu komputerowego, będą zadowoleni, gdy zapewnione im zostanie miejsce na postawienie laptopa oraz wygodną pracę.

Stoliki i stojaki komputerowe wykonane są tak, by eliminować wady postawy i zapewnić optymalną pozycję podczas pracy z komputerem. Są stworzone na podstawie nowoczesnych projektów, prezentują się estetycznie i zachęcają do nauki. Cena, w jakiej są dostępne, jest atrakcyjna i odzwierciedla jakość wykonania poszczególnych egzemplarzy.