Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
Cena
12 29999
Dostępność
więcej... mniej
Przeznaczenie
więcej... mniej
Filtry
Fotele i sofy, siedziska

Fotele, sofy siedziska – planowanie przestrzeni w żłobkach, przedszkolach i szkołach.

Planowanie przestrzeni wspólnej cały czas zmienia się i ewoluuje. Zmiany docierają także do placówek dydaktycznych, gdzie coraz częściej wytycza się miejsca, gdzie dzieci mogą wygodnie się rozsiąść i wspólnie lub indywidualnie spędzić czas. Niezbędne w takich miejscach są oczywiście fotele, kanapy czy siedziska. A dobrane kolorystycznie i ustawione w ciekawą aranżacje sprawią, że dzieci chętnie będą na nich odpoczywać.

W żłobkach i przedszkolach można wykorzystać nie tylko małe kanapy, pufy, ale także poduchy czy gruszki do siedzenia. Dzieci z pewnością chętnie wysłuchają na nich bajki czy ciekawego opowiadania czytanego przez nauczyciela.

W szkołach, co cieszy, zmieniają się korytarze. Uczniowie coraz częściej wolny czas mogą spędzić wygodnie na różnego rodzaju siedziskach. Warte polecenia są zwłaszcza siedziska modułowe, które można dowolnie łączyć ze sobą i zaaranżować praktyczne każdą powierzchnię. Także kolorystyka pozwala puścić wodzę wyobraźni i ożywić lub stonować szkolną przestrzeń.

Podesty, zarówno w przedszkolu jak i szkole to także ciekawa propozycja, która może zastąpić tradycyjne kanapy czy siedziska w sali lub na korytarzu. Można je  zwykle zestawiać w różnorodnych konfiguracjach wykorzystując nawet małe przestrzenie. Dzieci chętnie siadają w takich miejscach i co ważne wspólnie spędzają czas.

W sklepie internetowym Moje Bambino znajdą Państwo bardzo szeroką ofertę foteli, siedzisk, kanap, poduszek skierowaną zarówno do żłobków, przedszkoli jak i szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Posiadamy wysokiej jakości meble o nowoczesnym wzornictwie i kolorystyce, która dominuje w najnowszych trendach.