Krzesło Colores obrotowe z regulowaną wysokością

Kod produktu: 256086
Niski stan magazynowy
Kolor siedziska

379,90 zł­­

Brutto
Opis

Krzesła Colores obrotowe z tworzywa sztucznego mają regulowaną wysokość w zakresie 38-51 cm. Wyróżniają się nowoczesnym wzornictwem i intensywną kolorystyką.  Sprawdzą się w nowoczesnych salach komputerowych w szkole czy w pokoju nastolatka.

Siedzisko i oparcie połączone są w jedną ergonomiczną całość a lekko sprężyste oparcie w naturalny sposób dostosowuje się do pleców uczniów. Wygodę siedzenia zwiększa także antypoślizgowa powierzchnia siedziska.

Krzesło obrotowe Colores występuje w aż sześciu wariantach kolorystycznych (bordowe, czerwone, żółte, zielone, turkusowe, szare). Stelaż krzesła jest wyposażony w mechanizm regulacji wysokości, co umożliwia korzystanie z krzesła przez szybko rosnące dzieci, nawet przez wiele lat. W salach komputerowych czy na świetlicy będę mogły korzystać z niego dzieci w różnym przedziale wiekowym.

Krzesła obrotowe z tworzywa sztucznego odporne są na zabrudzenia i wilgoć a także na zarysowania co stanowi dodatkowe zalety patrząc przez pryzmat intensywnego i wieloletniego użytkowania krzesełek w szkole czy domu. Stopki z tworzywa chronią podłogę przed zarysowaniami.

Nie zaleca się czyszczenia krzesełek żadnymi preparatami zawierającymi alkohol w składzie.

 

Produkt zgodny z normą: PN-EN 1729-1:2016 oraz PN-EN 1729-2+A1:2016.

• 6 kolorów

• wysokość siedziska od 38 do 51 cm

 

Brak list.
Aby używać list musisz być zalogowany. Logowanie/Rejestracja