Makey Makey - zestaw wynalazków

Kod produktu: 821300
Dostępny

359,90 zł­­

Brutto
Opis
Zestaw do wymyślania wynalazków MaKey MaKey to przede wszystkim nieograniczone pole do intelektualnej, kreatywnej zabawy. Ogranicza nas wyłącznie wyobraźnia. Dzięki zestawowi jesteśmy w stanie przygotować wiele ciekawych rzeczy, w zależności od tego, na jaki pomysł wpadniemy.
Dajmy na to, że chcielibyśmy zrobić klawisze od fortepianu z... bananów! Wystarczy, że podepniemy zaciski urządzenia do położonych obok siebie bananów i włączymy w Internecie stronę do grania na klawiszach. A może chcielibyśmy stworzyć pada do grania w Pacmana? Możesz narysować ołówkiem kierunki "góra, dół, prawa, lewa" i grać w ten sposób.
Urządzenie MaKey MaKey przystosowane jest do właściwie wszystkich przedmiotów, to idealny prezent dla wszystkich ciekawskich i tych, którzy od zawsze marzyli, aby stworzyć jakiś wynalazek. Całkowicie bezpieczny, przeznaczony dla każdego!
# Można nacisnąć do sześciu „przycisków" jednocześnie (tak samo, jak w przypadku zwykłej klawiatury).
# Z przodu płytki znajduje się 6 złączy, które standardowo podłącza się jako klawisze strzałek, spacje i lewy przycisk myszy.
# Z tyłu umiejscowionych zostało 12 złączy, które standardowo odpowiadają przyciskom klawiatury WASDFG oraz sześciu ruchom myszki (w prawo, w lewo, w górę, w dół, do przodu, do tyłu, kliknięcie prawym i lewym przyciskiem).
# Urządzenie MaKey MaKey jest zgodne z platformą Open Source Hardware Arduino, dzięki czemu można np. za pomocą komputera zaprogramować je w taki sposób, że połączenie dowolnego złącza z dowolnym przyciskiem spowoduje włączenie lampy, albo nawet uruchomienie silnika.
# MaKey MaKey działa z systemami Windows, Mac OSX i Linux.
Zestaw składa się z urządzenia MaKey MaKey o wym. 5 x 9,5 cm, kabla USB, 7 zacisków krokodylkowych, 6 przewodów podłączeniowych.

• od 8 lat
Brak list.
Aby używać list musisz być zalogowany. Logowanie/Rejestracja