Bezpieczeństwo w podróży, cz. 2*

Kod produktu: 199137
Dostępny

69,90 zł­­

% 129,90 zł­­ (oszczędność 46.19%)
Brutto
Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 119,90 zł
Opis

„Bezpieczeństwo w podróży” to gra edukacyjna, która pomaga poznawać i utrwalać zasady bezpiecznego podróżowania.

Gra składa się z czterech magnetycznych plansz formatu A3 przedstawiających różne środki lokomocji oraz z 16 mniejszych magnetycznych obrazków (po 4 obrazki do każdej tabliczki) przedstawiających właściwe i niewłaściwe zachowania w danym pojeździe.

Zabawa polega na: ·

    Dobieraniu przedmiotów lub zachowań dziecka, które są niezbędne by PODRÓŻ danym środkiem lokomocji BYŁA BEZPIECZNA (dziecko powinno ułożyć odpowiednie obrazki na zielonych polach). ·
    Dobieraniu zachowań lub przedmiotów dziecka niewłaściwych w danej sytuacji, powodujących, że podróż staje się NIEBEZPIECZNA (dziecko powinno ułożyć odpowiednie obrazki na polach czerwonych). ·
    Opowiadaniu historii (jak należy zachować się w danym środku lokomocji).

Gra umożliwia dzieciom pracę indywidualną oraz grupową. Może być stosowana zarówno do swobodnej zabawy w domu jak i podczas zajęć lekcyjnych czy świetlicowych.

Materiały zawarte w grze są zgodne z podstawą programową. Ułatwia przyswajanie wiedzy z zakresu dbania o bezpieczeństwo własne i innych uczestników, w tym bezpieczeństwo związane z uczestnictwem w ruchu drogowym.

Skład:
• 4 plansze magnetyczne A3
• 16 tafelków magnetycznych o wym. 6 x 6 cm
• karta - klucz poprawnych odpowiedzi, formatu A5
• instrukcja

• Gra przeznaczona dla dzieci od 5 lat

OSTRZEŻENIE:

Produkt zawiera magnesy lub części magnetyczne.


• od 5 lat

OSTRZEŻENIE:
  • Produkt zawiera magnesy lub części magnetyczne. Magnesy przyciągnięte do siebie lub przywierające do przedmiotu metalowego w organizmie człowieka mogą być przyczyną poważnych, a nawet śmiertelnych obrażeń. W przypadku połknięcia magnesów lub wprowadzenia ich do dróg oddechowych należy natychmiast zwrócić się o pomoc lekarską.

Zapisz na liście

Brak list.
Dodaj nową listę