Kamera internetowa Logitech C922 Pro HD

Kod produktu: 085246
Dostępny

569,90 zł­­

Brutto
Opis
Kamera C922 Pro HD Stream to sprzęt zaprojektowany z myślą o osobach profesjonalnie zajmujących się przesyłaniem strumieniowym. Łącz się z idealną przejrzystością przy każdej transmisji na żywo w takich kanałach, jak Twitch i YouTube. Przesyłaj strumieniowo wszelkie treści z rozdzielczością Full 1080p przy 30 kl./s lub rozdzielczością HD 720p z szybkością 60 kl./s. Publikuj z płynnym dźwiękiem automatycznym ustawianiem ostrości i 78-stopniowym polem widzenia po przekątnej. Obejmuje bezpłatną trzymiesięczną licencję premium XSplit.

Przesyłaj strumieniowo i nagrywaj żywe, realistyczne wideo. Szklany obiektyw Full HD 1080p przechwytuje wszelkie detale i dostosowuje się do warunków oświetlenia tak, aby rozdzielczość była wysoka w każdych warunkach, a 78-stopniowe pole widzenia po przekątnej zapewnia szerszy kadr. Szybka częstotliwości odświeżania 60 kl./s przy 720p pozwala na utrzymanie płynności obrazu.

W rezultacie przesyłanie strumieniowe będzie przebiegać bez opóźnień ani zakłóceń. Kamera wyposażona jest w dwa wielokierunkowe mikrofony, dzięki czemu rejestrowany pod wieloma kątami dźwięk jest naturalny i wyraźny. Dodatkowo program Capture umożliwia przybliżanie, nachylanie i edytowania nagrania.

Kamera C922 została zaprojektowana przez Logitech we współpracy z firmą XSplit, oferującą popularna aplikację do przesyłania strumieniowego na żywo i nagrywania. Do produktu dołączono trzymiesięczną licencję XSplit Premium, dająca pełny dostęp do zaawansowanych funkcji programów XSplit Broadcaster i XSplit Gamecaster.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

Maksymalna rozdzielczość: 1080p / 30kl./s – 720p / 60kl./s

Ustawienia ostrości: Automatyczne

Typ obiektywu: Szklany

Wbudowany mikrofon: stereo

Pole widzenia: 78°

Długość kabla: 1,5 m

Zgodność z systemami: Windows® 7 lub nowsza, macOS 10.10 lub nowsza, Chrome OS™, Port USB-A

Praca z platformami do rozmów i przesyłania strumieniowego: OBS (Open Broadcasting Software) i XSplit Broadcaster

Wymiary ze statywem (wysokość x szerokość x głębokość):

44 mm x 95 mm x 71 mm

Masa ze statywem i kablem: 162 g

Zawartość opakowania:

1 kamera internetowa z dołączonym kablem USB-A o długości 1,5 m

Statyw

Dokumentacja

Trzymiesięczna licencja XSplit Premium

Zapisz na liście

Brak list.
Dodaj nową listę