Panele Ecophon Solo Circle jasnoszare śr. 120, 4 szt., mocowane na wieszaku

Kod produktu: 842543
Złóż zamówienie
Wymiar
Kolor

11 599,90 zł­­

Brutto
Opis

Panele Ecophon Solo Circle o średnicy 120 cm, to wolnowiszące panele dźwiękochłonne mocowane na wieszaku, przeznaczone do montażu do sufitu.

Skutecznie redukują hałas. Badania dowodzą, że hałas może skutecznie przynić się do braku efektywności nauczania, dlatego szczególnie w pomieszczeniach szkolnych  warto wprowadzać rozwiązania poprawiające akustykę wnętrza. 

Wszystkie panele tworzące systemy akustyczne Ecophon wykonane są z materiału niepalnego (wełny szklanej) wg badań i klasyfikacji EN ISO 1182, posiadając tym samym Euroklasę A2-s1,d0. 

Panele są łatwe do utrzymania w czystości, możliwe jest odkurzanie ręczne i maszynowe oraz czyszczenie na mokro raz w tygodniu. Płyty są polecane przez Szwedzkie Stowarzyszenie Astmy i Alergii. 

Panele Ecophon Solo Square mogą być instalowane w pomieszczeniach i strefach, gdzie wilgotność względna powietrza i temperatura nie przekraczają, odpowiednio, 70% i 25°C. 

Bogata kolorystyka i kilka systemów zawiesi  dają szerokie możliwości projektowe. Dostępne są dwie opcje montażu: przy użyciu wieszaków cięgnowych lub linek (pod kodami 842536-842541) . Rdzeń płyty wykonany jest z wełny szklanej 3. generacji o wysokiej gęstości. Płyta jest pokryta po obu stronach Akutex FT, która w połączeniu z wełną szklaną daje optymalne właściwości pochłaniania dźwięku. Krawędzie są prosto przycięte i malowane na kolor powłoki. 

  • gr. 4 cm  
  • śr. 120 cm
  • 4 szt.

Nasza rada:

Aby poprawić akustykę wnętrza poprzez zastosowanie paneli zwisających Ecophon Solo, powierzchnia sufitów powinna zostać obłożona panelami przynajmniej w 50%.

Zapisz na liście

Brak list.
Dodaj nową listę