Blog Moje Bambino
Blog Moje Bambino

Rezerwa Oświatowa 2019, wyniki V kryterium

Z przyjemnością informujemy o ogłoszeniu wyników dofinansowania w ramach kryterium V Rezerwy Oświatowej 2019

 

Do dnia 14 czerwca 2019 r. placówki oświatowe mogły wnioskować o dofinansowanie w ramach VI kryterium Rezerwy Oświatowej. W dniu 22 lipca Ministerstwo Edukacji Narodowej opublikowało listę z wynikami naboru wniosków składanych przez Jednostki Samorządu Terytorialnego w ramach Rezerwy Oświatowej na rok 2019. Szczegółowa lista JST, obejmująca w sumie 1309 jednostek, znajduje się na stronie MEN.

Zachęcamy do zapoznania z ofertą dedykowaną VI kryterium dostępną w sklepie Moje Bambino, na której zamieszczono ofertę  pomocy dydaktycznych niezbędnych do realizacji podstawy programowej z przedmiotów przyrodniczych w szkołach podstawowych.

Dla wygody Klientów na podstronie udostępnione zostały gotowe pakiety pomocy dydaktycznych, podzielone na przedmioty (biologia, fizyka, chemia, geografia) oraz dwa pakiety do pobrania (podstawowy bądź rozszerzony). Wszystkie produkty udostępnione na stronie zostały opracowane przez ekspertów i spełniają warunki zakupów dokonywanych w ramach dofinansowania z rezerwy subwencji oświatowej na rok 2019.

Wśród produktów polecanych umieszczone zostały modułowe pomoce dydaktyczne, takie jak opracowane na licencji Centrum Nauki Kopernik Moduł Woda oraz Moduł Powietrze. Są to kompleksowe pomoce dydaktyczne obejmujące zestaw gotowych narzędzi dla nauczyciela, umożliwiający realizację podstawy programowej z wykorzystaniem metody badawczej. Obejmują scenariusze lekcji wraz z opracowaniem metodycznym dla nauczycieli, sprzęty, akcesoria oraz materiały przeznaczone do przeprowadzenia doświadczeń przez uczniów, gotowe do wykorzystania podczas lekcji.

 

Wykorzystaj dofinansowanie i zadbaj o innowacyjne pomoce dydaktyczne w Twojej pracowni szkolnej! Nowoczesne pomoce i akcesoria pozwolą uczniom doświadczyć wiedzy. Sprawdź ofertę dedykowaną Kryterium V Rezerwy Oświatowej.

 

Jednocześnie przypominamy, że nabór wniosków do VI kryterium Rezerwy Oświatowej jeszcze się nie zakończył. W dalszym ciągu mogą wnioskować Państwo  o dofinansowanie na wyposażenie placówki w meble, akcesoria oraz pomoce dydaktyczne niezbędne do realizacji podstawy programowej. Sprawdź szczegóły na stronie www.rezerwaoswiatowa.pl 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *