Blog Moje Bambino
Blog Moje Bambino

Rezerwa Oświatowa 2020 – wyniki

24 czerwca zostały ogłoszone wyniki naboru wniosków składanych przez Jednostki Samorządu Terytorialnego w ramach Rezerwy Oświatowej 2020. Ministerstwo Edukacji Narodowej przyznało dofinansowanie placówkom JST na realizację zadań uwzględniających potrzeby związane ze wdrażaniem reformy edukacji.

Sprawdź wyniki naboru wniosków w ramach Rezerwy Oświatowej 2020 i dowiedz się, które samorządy otrzymały wsparcie.

Kliknij tutaj i sprawdź, które placówki otrzymały dofinansowanie.

 

Placówki, które otrzymały dodatkowe środki w ramach Kryterium V mogą wyposażyć się w pomoce dydaktyczne niezbędne do realizacji podstawy programowej z przedmiotów przyrodniczych: biologii, geografii, chemii i fizyki w publicznych szkołach podstawowych. Warto dokładnie przeanalizować, na co poświęcić fundusze, dlatego zachęcamy do zapoznania z innowacyjnymi pomocami dydaktycznymi i nowoczesnymi elementami wyposażenia pracowni, których zakupu możecie Państwo dokonać w ramach środków z rezerwy Oświatowej.

  •  Modułowe Pracownie Przyrodnicze: Moduł Woda, Moduł Energia oraz Moduł Powietrze na licencji Centrum Nauki Kopernik. Te innowacyjne pomoce opracowane przez ekspertów z Centrum Nauki Kopernik umożliwiają prowadzenie zajęć lekcyjnych z przedmiotów przyrodniczych, które będą dostarczały uczniowi jak najwięcej okoliczności do prowadzenia doświadczeń i wyciągania wniosków. Moduły eksperymentalne to propozycja nowoczesnego sposobu kształcenia uczniów klas IV – VIII szkoły podstawowej, umożliwiające realizację podstawy programowej z przedmiotów przyrodniczych, z tematyki wody, powietrza i energii. Moduły to gotowe narzędzia do prowadzenia zajęć z wykorzystaniem metody badawczej, umożliwiające wykonanie kilkudziesięciu różnych doświadczeń przez całą klasę. Praca z Modułami rozbudza zainteresowania uczniów światem przyrodniczym, kształtuje postawę badawczą, wykształca nawyki bezpiecznego eksperymentowania, rozwija umiejętności prawidłowego prowadzenie eksperymentów oraz kompetencji pracy w grupie. Reasumując, Modułowe Pracownie Przyrodnicze to nowoczesny sposób zdobywania wiedzy oparty na metodzie badawczo-doświadczalnej. Dzięki specjalnym pomocom dydaktycznym, a także profesjonalnemu wyposażeniu pracowni przedmiotowych, lekcje nabierają innego znaczenia, a przyswajanie wiedzy staje się ciekawsze i prostsze.

 

  •  Monitory interaktywne insGraf DIGITAL doskonałe uzupełnią nowoczesne pracownie biologiczne. Dzięki odtwarzaniu programów multimedialnych nauczyciel może w łatwy sposób uzupełnić tradycyjny przekaz, nadać mu nową formę i zwiększyć efektywność przekazu dydaktycznego trudnych do zrozumienia zjawisk i zagadnień. Wbudowany w monitor komputer z szybkim procesorem, usprawnia przebieg lekcji, a możliwość tworzenia własnych zasobów na monitorze, umożliwia dostosowanie materiału do możliwości uczniów.

 

Zachęcam także do zapoznania się z gotowymi aranżacjami przygotowanymi przez firmę Moje Bambino. Zaprezentowane aranżacje mogą stanowić cenne źródło inspiracji przed zmianami dokonywanymi w Państwa pracowniach przyrodniczych. Wizualizacje uwzględniają wszystkie aspekty pozytywnie wpływające na jak najskuteczniejsze przyswajanie wiedzy i poznawanie świata przyrody.

Zrealizuj Rezerwę Oświatową z Moje Bambino i zyskaj pakiet korzyści:

 

  1. Pełna obsługa subwencji u jednego dostawcy – komfort kontaktu z jednym dostawcą
  2. Zwrot 10% wartości zamówienia na dowolny asortyment z katalogów Moje Bambino, lub bon podarunkowy o wartości 10% zakupów
  3. Gwarancja i serwis posprzedażowy
  4. Wsparcie i doradztwo doświadczonych Konsultantów
  5. Indywidualne podejście do każdego zamówienia
  6. Wniesienie towaru i pozostawienie go we wskazanym przez Państwa miejscu, z możliwością indywidualnego ustalenia terminu i godzin dostawy
  7. 2 letnia gwarancja
  8. Możliwość zwrotu lub wymiany po 10 dniach

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *