Blog Moje Bambino
Blog Moje Bambino

Projekt grantowy na zakup sprzętu komputerowego, Małopolska

Przeczytaj na temat projektu grantowego dla szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych w województwie Małopolskim i zyskaj środki na zakup sprzętu komputerowego.

 

Cele projektu:

Wsparcie szkół w realizacji zajęć dydaktycznych, przez zakup sprzętu komputerowego umożliwiającego zdalne nauczanie, w związku z zagrożeniem i skutkami COVID-19.

Termin naboru?

Od 5 października o godz. 12.00 zostanie uruchomiony nabór w ramach projektu grantowego, koniec naboru następuje 26 października 2020 o godz. 12.00.

Na co można wnioskować? 

sprzęt komputerowy dla szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych kształcenia ogólnego. Kwota przeznaczona na konkurs? 8 mln zł. 

Kto może wnioskować?

O dofinansowanie może wnioskować organ prowadzący publiczne i niepubliczne szkoły podstawowe, ponadpodstawowe oraz placówki systemu oświaty prowadzące kształcenie ogólne, z wyłączeniem szkół zawodowych, zlokalizowane na terenie województwa małopolskiego.

 

Przeczytaj więcej: https://www.malopolska.pl/aktualnosci/fundusze-europejskie/malopolska-tarcza-antykryzysowa-rusza-plaszcz-edukacyjny-dla-szkol-podstawowych-i-ponadpodstawowych

 

Sprawdź ofertę sklepu Moje Bambino i zapoznaj się z ofertą produktów przygotowanych pod kątem zakupów w ramach projektu.

 

Uzupełnij swoją placówkę w sprzęt komputerowy, który nie tylko ułatwi edukację i przeniesie ją na zupełnie inny poziom, ale także, gdy zajdzie taka potrzeba umożliwi skuteczne i efektywne wdrożenie nauczania zdalnego i dalszą realizację założeń podstawy programowej w placówce w ramach kształcenia na odległość.

 

Zachęcamy do kontaktu z przedstawicielami handlowymi. Zapewniamy największą sieć konsultantów na terenie całego kraju. Skontaktuj się telefonicznie lub umów się na bezpośrednią wizytę z przedstawicielem. Nasi konsultanci pozostają do Twojej dyspozycji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *