Blog Moje Bambino
Blog Moje Bambino

Bezpłatna konferencja Modułowe Pracownie Przyrodnicze w szkole podstawowej

Serdecznie zapraszamy do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji „MODUŁOWE PRACOWNIE PRZYRODNICZE W SZKOLE PODSTAWOWEJ. Dofinansowanie na zakup pomocy i wyposażenia pracowni. Aktywne metody nauczania – narzędzia, doświadczenia, eksperymenty.”

W imieniu organizatorów:

Firmy Moje Bambino- Lidera w dziedzinie wyposażania placówek oświatowych oraz największego centrum Nauki w Polsce – Centrum Nauki Kopernik zachęcamy do udziału w wydarzeniu „Modułowe Pracownie Przyrodnicze w szkole podstawowej”, które odbędzie się 11 maja bieżącego roku w Centrum Nauki Kopernik.

Zaproszenie skierowane jest do Dyrektorów i Nauczycieli przedmiotów przyrodniczych: biologii, chemii, geografii, fizyki.

 

W programie między innymi:

  • Stoisko wypełniania wniosków o dofinansowanie, gdzie doświadczeni eksperci będą służyć wsparciem i pomocom w wypełnianiu wniosków.
  • Materiały konferencyjne, podsumowujące wiedzę zdobytą podczas wydarzenia i zaświadczenie udziału, przydatne m.in podczas starania się o awans zawodowy
  • Interaktywne pokazy i eksperymenty
  • Inspirujące, ciekawe i bogate merytorycznie wykłady, prowadzone przez wykwalifikowanych ekspertów

 

Konferencja ma na celu przekazanie merytorycznej wiedzy i praktycznych rozwiązań mających na celu podniesienie jakości edukacji. Pokażemy jak skutecznie zainteresować ucznia i osiągać zaplanowane cele edukacyjne i wychowawcze dzięki metodom opartym na doświadczaniu i eksperymentowaniu. Pokażemy innowacyjne rozwiązania dedykowane dla pracowni przedmiotowych, a także pomożemy nauczycielom i dyrektorom w pozyskiwaniu dodatkowych środków na zakup pomocy i wyposażenia pracowni przedmiotowych.

Szczegóły wydarzenia odnajdziecie w folderze konferencyjnym – MPP-w-szkole-podstawowej

 

Zapisy odbywają się za pośrednictwem strony internetowej https://konferencje.edu.pl/przyrodnicza/

Zaglądajcie na stronę i bądźcie na bieżąco ze wszystkimi ważnymi wydarzeniami w dziedzinie edukacji

www.konferencje.edu.pl 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *