• 356097
  • dostępny
  • Darmowa dostawa!
1 199,90 zł
Brutto
Ilość
Dodaj do ulubionych

Opis

Fantastyczny zestaw czterech samochodów z pilotem zdalnego ładowania, z których każdy ma własny zestaw dwóch przycisków, idealny do rozwijania wczesnych umiejętności w zakresie technologii ICT.

Chunky zdalnego sterowania pozwala te atrakcyjne małe pojazdy iść do przodu, a następnie odwrócić, aby zmienić kierunek. Wszystko jest przechowywane w poręcznej stacji ładującej, co oznacza, że ​​nie są wymagane żadne baterie, a także zachęca do samodzielnego dostępu. Baterie dają dwie godziny gry od pełnego naładowania.

Każdy samochód ma jasne światła z przodu iz tyłu, podobnie jak prawdziwe samochody. Pozwól dzieciom odkrywać przyczynę i efekty oraz kontrolować technologię w sposób niezależny lub ulepszaj ofertę, dodając kursy przeszkód, wyjazdy na zakupy, poszukiwanie skarbów itp. aby jeździć samochodami. Idealny do rozwijania języka kierunkowego podczas eksplorowania drugiego etapu zdalnego sterowania w ramach rozwoju technologii ICT. Należy pamiętać, że chociaż samochody są bardzo wytrzymałe i zaprojektowane do użytku w ruchliwym otoczeniu, nie zaleca się ich stosowania na zewnątrz, szczególnie na żwirowych lub piaszczystych powierzchniach, ponieważ mogą one spowodować zapchanie mechaniki.

# pojazdy jadą do przodu i odracają się, by zmienić kierunek # zasięg: 8 m # pełne ładowanie: 12 h # czas działania: 1,5 h
# wym. stacji 40 x 40 cm # dł. pojazdu 13 cm
• od 3 lat

Szczegóły produktu

Marka
TTS