Zrealizuj Rezerwę Oświatową z Moje Bambino

Odbierz 10% wartości zamówienia w wybranych pomocach

Pakiet EDU LAB SCIENCE


Dzięki wieloletniej owocnej współpracy z placówkami dydaktycznymi mamy możliwość poznawać Państwa potrzeby co do nowoczesnych i praktycznych pomocy dydaktycznych. Kierując się nimi i wytycznymi rezerwy oświatowej 2020 stworzyliśmy pakiet EDU LAB SCIENCE.

Zawiera on kompleksowy zestaw pomocy oraz sprzęt do pracowni fizycznej, chemicznej, biologicznej i geograficznej, które umożliwiają łączenie nowoczesnych jak i tradycyjnych metod nauczania. Uczniowie mają możliwość poznania nauk przyrodniczych metodą badawczą, stawiania tezy i wyciągania wniosków. Wartość dydaktyczną pakietu podnoszą materiały merytoryczne w postaci gotowych scenariuszy zajęć oraz interaktywne plansze, które umożliwiają prowadzenie angażujących uczniów interaktywnych lekcji.

Przy zakupie EDU LAB SCIENCE otrzymają Państwo Monitor interaktywny insGraf DIGITAL 65″ o wartości 8 599,90 zł za 1 zł. Dodatkowo wydłużamy czas płatności do grudnia 2020.

Zamów pakietZobacz ulotkęPobierz plik Excel

Katalog Rezerwa Oświatowa 2020

Pracownie przyrodnicze

 

Przejrzysta forma katalogu pozwala w wygodny sposób zapoznać się z naszą bogatą ofertą pomocy dydaktycznych przeznaczonych do pracowni biologicznej, fizycznej, chemicznej i geograficznej.
Wysokiej jakości produkty, które oferujemy, pozwolą kompleksowo wyposażyć pracownie przyrodnicze w Państwa szkole. Polecamy specjalnie przygotowane zestawy pomocy wraz z oprawą merytoryczną (Modułowe Pracownie Przyrodnicze), jak i liczny sprzęt laboratoryjny, szkło do doświadczeń, odczynniki, mierniki, modele, plansze dydaktyczne, pomoce interaktywne i wiele innych. Dzięki nim „młodzi naukowcy” będą mogli poznać fascynujący świat przyrody, prowadząc liczne obserwacje i doświadczenia.

Katalog Rezerwa Oświatowa 2020 bezpłatnie prześlemy Państwu pod wskazany adres.

Zobacz katalogZamów katalog

Pomoce dydaktyczne do pracowni przyrodniczych

 

Szeroki wybór pomocy edukacyjnych pozwoli kompleksowo wyposażyć szkolne pracownie przyrodnicze i prowadzić interesujące lekcje z wykorzystaniem metod badawczych. Stawianie tez, które można potwierdzić lub obalić poprzez doświadczenie i obserwacje sprawiają, że dzieci i młodzież mocno angażują się w przebieg zajęć i łatwo przyswajają wiedzę z zagadnień przyrodniczych. Sprawdź naszą ofertę i zmień klasy w małe laboratoria, w których uczniowie odkrywają, jak ekscytujący jest otaczający nas świat i jakie prawa w nim panują!

Przy zakupie pomocy w ramach rezerwy oświatowej 2020 o wartości powyżej 70 tys. zł brutto otrzymają Państwo Monitor interaktywny insGraf DIGITAL 65″ o wartości 8 599,90 zł za 1 zł.

BIOLOGIA

Sprawdź >>

Pomoce dydaktyczne

CHEMIA

Sprawdź >>

Pomoce dydaktyczne

FIZYKA

Sprawdź >>

Pomoce dydaktyczne

GEOGRAFIA

Sprawdź >>

Pomoce dydaktyczne

Szybkie i łatwe zakupy
pomocy dydaktycznych
z Kalkulatorem Zamówień

KALKULATOR ZAMÓWIEŃ >>

Jak korzystać z Kalkulatora Zamówień?

  • Wybierz produkty z listy i wpisz zamawianą ilość. Łatwo możesz podejrzeć opis i zdjęcie produktu.
  • Po skompletowaniu listy pomocy wpisz dane w formularzu zamówienia i jednym kliknięciem wyślij je do realizacji.
  • Nasze Biuro Obsługi Klienta służy wsparciem przy składaniu zamówienia i udzieli wszelkich informacji dotyczących produktów.
  • Kalkulator Zamówienia umożliwia także wygenerowanie listy wybranych produktów w formacie pdf lub xls i złożenie zamówienie w dowolnym momencie.

MULTIMEDIA – standard nowoczesnej edukacji

 

Edukacja, jak każda dziedzina naszego życia, wspierana jest przez nowoczesne technologie. Interaktywne monitory, multimedialne programy dydaktyczne czy komputery pozwalają na prowadzenie interesujących i kreatywnych lekcji. Interaktywne elementy takich zajęć sprawiają, że uczniowie chętnie angażują się w ich przebieg, przez co szybko zapamiętują i utrwalają trudne zagadnienia. Dodatkowo nowoczesny, ale prosty w obsłudze sprzęt ułatwia prowadzenie lekcji zdalnych, które w obecnej sytuacji epidemicznej są niekiedy koniecznością. Zestawy do nauki hybrydowej, które przygotowaliśmy dla Państwa, pozwolą w pełni wykorzystać potencjał kadry nauczycielskiej i uczniów, by nauka zdalna była efektywna i interesująca.

Sprawdź naszą ofertę i wejdź na najwyższy poziom nauczania.

MONITORY INTERAKTYWNE

Sprawdź >>

NAUKA ZDALNA

Sprawdź >>

Korzyści realizacji rezerwy oświatowej z Moje Bambino

Pełna obsługa subwencji u jednego dostawcy

Realizacja Rezerwy Oświatowej od początku do końca u jednego dostawcy

Wsparcie i doradztwo doświadczonych Konsultantów

Pełne wsparcie oraz indywidualne podejście do każdego zamówienia

Dodatkowe profity

Zwrot 10% wartości zamówienia lub bon podarunkowy o wartości 10% zakupów (promocje nie sumują się)

Indywidualnie ustalany termin i godzina dostawy

Wniesienie towaru i pozostawienie go we wskazanym  miejscu

Gwarancja i serwis posprzedażowy

Usługi w zakresie serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego zakupionego asortymentu

Pełne wsparcie techniczne

2 letnia gwarancja, możliwość zwrotu lub wymiany po 10 dniach

Rezerwa subwencji oświatowej na rok 2020

Kryterium V

Dofinansowanie wyposażenia w pomoce dydaktyczne niezbędne do realizacji podstawy programowej z przedmiotów przyrodniczych w publicznych szkołach podstawowych.
Dofinansowanie obejmuje wyposażenie w pomoce dydaktyczne niezbędne do realizacji podstawy programowej przedmiotów przyrodniczych (biologia, geografia,chemia i fizyka).
Dofinansowanie dotyczy szkół podstawowych:
• publicznych dla dzieci i młodzieży prowadzonych przez jst, osoby prawne lub osoby fizyczne;
• które mają lub będą mieć od 01.09.2020 r. w ramach struktury klasę V (dotyczy przedmiotów geografia i biologia) oraz klasę VII lub VIII (dotyczy przedmiotów fizyka i chemia);
• które nie są szkołą zorganizowaną w podmiocie leczniczym;
• które do 31.08.2019 nie miały w ramach struktury oddziałów gimnazjalnych (po przekształceniu gimnazjum w szkołę podstawową lub włączeniu gimnazjum w struktury szkoły podstawowej) oraz, które nie funkcjonowały w ramach zespołu z gimnazjum;
• które, nie skorzystały ze środków finansowych na to zadanie z rezerwy w latach 2018-2019.

Rezerwa subwencji oświatowej na rok 2020

Kryterium VI

Dofinansowanie z rezerwy oświatowej dotyczy także doposażenia w zakresie pomieszczeń do nauki w nowo wybudowanych budynkach, nowych pomieszczeń do nauki pozyskanych w wyniku adaptacji oraz pomieszczeń dla szkół rozpoczynających kształcenie w nowych zawodach.
W ramach tego kryterium można uzyskać dofinansowanie w zakresie:
• sprzętu szkolnego i pomocy dydaktycznych do nowych pomieszczeń do nauki zaadaptowanych z innych pomieszczeń szkolnych nie pełniących dotychczas funkcji dydaktycznych w obiektach szkół (placówek) publicznych prowadzonych (dotowanych) przez jednostki samorządu terytorialnego.
• sprzętu szkolnego i pomocy dydaktycznych do pomieszczeń do nauki w nowo wybudowanych (przekazanych do użytkowania w miesiącach X-XII 2019 r.lub w miesiącach I-IX 2020 r.) obiektach szkół (placówek) publicznych prowadzonych (dotowanych) przez jednostki samorządu terytorialnego.
TERMIN SKŁADANIA WNIOSKÓW:
• do dnia 29 maja 2020 r.; I tura - dotyczy pomieszczeń do nauki oddanych doużytkowania/zaadaptowanych w miesiącach X-XII roku poprzedniego oraz w I kwartale 2020 r.,
• do dnia 25 września 2020 r.; II tura - dotyczy pomieszczeń do nauki oddanych do użytkowania/zaadaptowanych w II i III kwartale 2020 r.

Wszystkie kryteria rezerwy oświatowej 2020
Wyniki rezerwy oświatowej 2020

Kontakt

Moje Bambino Sp. z o.o. Sp.k.
ul. Graniczna 46, 93-428 Łódź

Infolinia (Pn-Pt 8:00-16:00):
0 801 577 544, 42 630 01 30

biuro@mojebambino.pl
zamowienia@mojebambino.pl