842536
  • indywidualne zamówienie
  • Darmowa dostawa!
6 999,90 zł
Brutto
kolor
Ilość
Dodaj do ulubionych

Opis

Panele Ecophon Solo Circle to wolnowiszące panele dźwiękochłonne w kształcie koła o średnicy 120 cm mocowane na linkach, przeznaczone do montażu do sufitu.

Skutecznie redukują hałas. Badania dowodzą, że hałas może skutecznie przynić się do braku efektywności nauczania, dlatego szczególnie w pomieszczeniach szkolnych  warto wprowadzać rozwiązania poprawiające akustykę wnętrza. 

Wszystkie panele tworzące systemy akustyczne Ecophon wykonane są z materiału niepalnego (wełny szklanej) wg badań i klasyfikacji EN ISO 1182, posiadając tym samym Euroklasę A2-s1,d0. 

Panele są łatwe do utrzymania w czystości, możliwe jest odkurzanie ręczne i maszynowe oraz czyszczenie na mokro raz w tygodniu. Płyty są polecane przez Szwedzkie Stowarzyszenie Astmy i Alergii. 

Panele Ecophon Solo Square mogą być instalowane w pomieszczeniach i strefach, gdzie wilgotność względna powietrza i temperatura nie przekraczają, odpowiednio, 70% i 25°C. 

Bogata kolorystyka i kilka systemów zawiesi  dają szerokie możliwości projektowe. Dostępne są dwie opcje montażu: przy użyciu wieszaków cięgnowych (pod kodami 842542-842547) lub linek. Rdzeń płyty wykonany jest z wełny szklanej 3. generacji o wysokiej gęstości. Płyta jest pokryta po obu stronach Akutex FT, która w połączeniu z wełną szklaną daje optymalne właściwości pochłaniania dźwięku. Krawędzie są prosto przycięte i malowane na kolor powłoki. Linki mocujące mają dł. 2 m, ale długość można zmniejszać regulując ją za pomocą karabińczyków.

  • gr. 4 cm  
  • śr. 120 cm
  • 4 szt.

Nasza rada:

Aby poprawić akustykę wnętrza poprzez zastosowanie paneli zwisających Ecophon Solo, powierzchnia sufitów powinna zostać obłożona panelami przynajmniej w 50%.

Szczegóły produktu