• 070026
  • dostępny
  • Darmowa dostawa!

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego Maxi Plansze:

Maxi Plansze - film

329,90 zł
Brutto
Ilość
Dodaj do ulubionych

Opis

Duże plansze z różnokolorowymi aranżacjami stwarzają liczne możliwości zabawy w grupie, zaspokajają także potrzebę nauki małych dzieci poprzez wielozmysłowe pobudzanie. Nauka w ruchu, zarówno w sali, jak i w plenerze, pozwala doskonalić umiejętności związane z obliczeniami matematycznymi, zabawami językowymi czy pojęciami dotyczącymi podstawowych figur geometrycznych. W myśl zasady polisensorycznego nauczania, aktywizujemy do nauki poprzez zabawę wszystkie rodzaje receptorów. Dzięki ciekawej formie i różnorodności są wręcz niezastąpione podczas spotkań plenerowych również z dorosłymi.

Plansze wykonane są z solidnej tkaniny, nadającej się do prania w pralce automatycznej. Dołączone do zestawu stalowe szpilki oraz specjalne otwory w planszy pozwalają na stabilne przymocowanie jej do podłoża na zewnątrz, np. na trawie. Plansze posiadają antypoślizgowy spód, co pozwala na bezpieczną zabawę w pomieszczeniach. Do każdej z nich dołączone są: instrukcja, 4 szpilki i torba do przechowywania.
• wym. ok. 150 x 150 cm

Ta kolorowa plansza nawiązuje do symboliki dni tygodnia, jaką odnajdujemy w edukacji według planu daltońskiego. Dzieci uczące się z wykorzystaniem tej koncepcji edukacyjnej, poprzez kolor powiązany z nazwą dnia, nabywają praktyczne umiejętności związane z rozpoznawaniem dni tygodnia oraz uszeregowaniem ich w odpowiedniej kolejności. Określenie i zrozumienie procesu przemijania dla małego dziecka jest pojęciem dość abstrakcyjnym i nie do końca zrozumiałym. Aktywne korzystanie z planszy pozwoli opanować dzieciom trudną sztukę poprawnego nazywania dni tygodnia, określania ilości dni do danego dnia, zrozumienie pojęć: wczoraj, teraz, jutro itp. Jest to umiejętność niezbędna do prawidłowego planowaniu sobie pracy oraz wizualizacji tego m.in. na tablicach zadań w placówkach, które wykorzystują plan daltoński w edukacji. Do zestawu załączona jest instrukcja z bogatym zestawem zabaw z cała grupą.

OSTRZEŻENIE:
  • Nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej 3 lat.
  • Ryzyko skaleczenia.

Załączniki

Szczegóły produktu

Wiek
3-6 lat
Wiek
7-9 lat
Przeznaczenie
przedszkole
Przeznaczenie
szkoła podstawowa
Przeznaczenie
szkoła I-III
Materiał
tkanina

Mogą Ci się spodobać Uzupełniające

Mogą Ci się spodobać