Magiczny Dywan + pakiet FUN + angielski quiz dla przedszkolaków + pakiet rewalidacyjny
  • Magiczny Dywan + pakiet FUN + angielski quiz dla przedszkolaków + pakiet rewalidacyjny
  • 821014
  • oczekujemy na dostawę
  • Darmowa dostawa!
Istnieje możliwość zakupu ze stawką VAT 0% - o szczegóły zapytaj konsultanta: 0 801 577 544

11 227,90 zł
Brutto
Ilość
Dodaj do ulubionych

Zestaw zawiera:

  • (821001) Magiczny Dywan z pakietem gier FUN I
  • (821003) Pakiet gier ANG.
  • (821008) Pakiet gier REW
     

Magiczny Dywan z pakietem gier FUN I (821001)

Magiczny Dywan - wersja FUN I wraz z pakietem gier dedykowany jest do przedszkoli i klas 1-3 szkoły podstawowej. To interaktywna pomoc dydaktyczna łącząca multimedia z aktywnością ruchową. Zawiera bogatą ofertę gier zabaw i quizów i aranżowanych sytuacji edukacyjnych, które angażują dzieci w obrębie interaktywnej podłogi czy stołu. Uwzględniają one podstawę programową wychowania przedszkolnego i kształcenia ogólnego.

(821003) Pakiet gier ANG.(821003)

Pakiet gier ANG.I przeznaczony jest przede wszystkim do prowadzenia zajęć w przedszkolu Gry Zawierają zestaw słówek, zgodny z wymaganiami aktualnie obowiązującej podstawy programowej. Przeznaczone są do zajęć edukacyjnych w grupie z zakresu nauki i powtarzania wiadomości i umiejętności. Zestaw gier pozwala nauczycielowi na połączenie zabawach ruchowych z nauką języka. Nauczyciel może swobodnie dodawać własne polecenia i zadania dla dzieci. Angielski quiz dla przedszkolaków I składa się z 4 gier do Magicznego Dywanu.

Pakiet gier REW (821008)

Pakiet gier rewalidacyjnych REW zostały opracowane we współpracy z ośrodkiem rehabilitacyjno-edukacyjno-wychowawczym, dzięki czemu spełniają funkcję edukacyjną i rehabilitacyjną dla dzieci o różnym stopniu dysfunkcji.W skład Pakietu wchodzi 16 gier. Część z nich występuje w dwóch wersjach, co łącznie daje 25 gier.

W porównaniu do tradycyjnych gier Magicznego Dywanu ta seria ma bardziej wyraziste kolory, jednolite i jasne tła, zmniejszoną liczbę obiektów poruszających się na planszy, co powoduje, że gry są bardziej przystępne w odbiorze. Ponadto wszystkie elementy aktywne są większe, spowolniono także dynamikę gier.

W aplikacjach rozróżniono dwa poziomy trudności do wyboru, zaś uczestnik zabawy otrzymuje wyraźną nagrodę po udanym wykonaniu zadania (brawo, oklaski).

Część aplikacji została również specjalnie zaprojektowana w pionie, aby wydłużyć czas poruszania się elementów na Magicznym Dywanie. Dzięki temu dziecko ma więcej czasu na wykonanie zadania.Magiczny Dywan wspiera tworzenie warsztatów edukacyjnych, jak i rewalidacyjnych. W odpowiedni sposób zaprojektowane gry sprawdzają się jako narzędzie edukacyjno-rehabilitacyjne w Salach Doświadczania Świata, pobudzając zmysły uczestników zabawy.

Magiczny dywan a diagnozowanie potrzeb rozwojowych dziecka - Sprawdź jak to robimy.

 

Opisy gier i zabaw interaktywnych:

   Magiczny Dywan opis gier FUN I

    Magiczny Dywan opis gier ANG I

    Magiczny Dywan - opis gier REW

 

Jak działa Magiczny Dywan - interaktywna podłoga?

Umieszczony pod sufitem projektor tworzy wirtualny „Magiczny Dywan” łączący wiele różnorakich środków przekazu: obrazy, teksty, animację, muzykę, wideo, które wspomagają rozwój psychofizyczny dziecka. Magiczny dywan wykorzystywany jako pomoc dydaktyczna, sprawi że dzieci znacznie chętnej będą uczestniczyć w zajęciach lekcyjnych. Taka forma nauki stanowi również przyjemną formę spędzania czasu podczas przerw między lekcjami czy na świetlicy szkolnej.

Interaktywną podłogę dzieci obsługują za pomocą ruchów rak i nóg. Nauczyciel może korzystać także z pilota.

Magiczny Dywan składa się z:
- zintegrowanego systemu czujników,
- wbudowanego projektora,
- wbudowanego komputera,
- zestawu gier i aplikacji.

Magiczny Dywan jako interaktywne urządzenie projekcyjne może spełniać funkcję podłogi i stołu interaktywnego, co daje ogromne możliwości jego wykorzystania w różnorodnych przestrzeniach i miejscach. Można używać go w każdym pomieszczeniu z gładkim i jednolitym podłożem. Wielkość wyświetlanego obrazu zależy od wysokości zawieszenia urządzenia nad podłożem i zbliżona jest do prostokąta.

Rekomendowana wysokość montażowa nad podłogą: 2,5 - 5 m.
Proporcje wyświetlanego obrazu: 4:3

Cechy urządzenia:

Możliwość podłączenia do internetu:
- kablowego poprzez gniazdo RJ-45 umieszczone w tylnej płycie urządzenia,
- radiowego WiFi poprzez dongle WiFi wkładany do portu USB umieszczonego w tylnej płycie urządzenia (moduł WiFi w komplecie). UWAGA: nie każdy dongle WiFi zadziała. Rekomendujemy dongle TP-Link TL-WN722N.

Dostęp do internetu pozwala m.in. na:
- zdalne wykonywanie upgradów, w tym dogrywanie nowych gier (odpłatne abonamenty na nowe gry)
- zdalne wykonanie prac konserwacyjnych i serwisowych
- zdalne włączanie i wyłączanie urządzenia - funkcja ważna na placach zabaw
Możliwość podłączenia zewnętrznych głośników:

Gniazdo AUDIO, umieszczone na tylnej płycie urządzenia pozwala na dołączenie zewnętrznego systemu nagłaśniającego.
 

Cena montażu Magicznego Dywanu wynosi 350 zł brutto (do kupienia pod kodem U180). Podana cena dotyczy montażu w stropie betonowym do wysokości 3,5m. Montaż w innym materiale niż strop betonowy oraz montaż powyżej 3,5m wymaga wizyty serwisanta Moje Bambino przed montażem oraz osobnej wyceny.

Wiek
3-6 lat
Przeznaczenie
przedszkole
Pakiet
pakiet do terapii

Mogą Ci się spodobać Uzupełniające