B9033-56-08-SP-1DMC08-PA-Z
  • oczekujemy na dostawę
  • Darmowa dostawa!
249,90 zł
Brutto
rozmiar
kolor stelaża
narożniki
stopki
obrzeże
materiał blatu
kolor blatu
Ilość
Dodaj do ulubionych

Stół T pochyły 1-os. z blatem o wym 100x50 cm i regulowaną wysokością polecany jest przede wszystkim dla dzieci niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich.Jego konstrukcja dostosowana została do podstawowych wymiarów wózka inwalidzkiego. Odległość między nogami stołu wynosi od 80 cm (dodatkowy profil pod blatem) do 84 cm. 

Stelaż stołu wykonany z rury płaskoowalnej pozbawionej niebezpiecznych kantów. Istnieje możliwość wyboru zaokrąglonych narożników blatu, które pozwalają zwiększyć bezpieczeństwo użytkowników. Stół oprócz regulowanej wysokości posiada możliwość regulowania kąta pochylenia blatu co pozwala na odpowiednie dopasowanie powierzchni roboczej do potrzeb dziecka. Istnieje możliwość zamontowania haczyków na tornistry w zależności od przydatności dla danego dziecka.

Stół pochyły posiada regulację wysokości w zakresie 3-4 lub 5-6.

Blat stołu dostępny jest w dwóch wersjach płyty:

  • płyta laminowana o grubości 18 mm, do wyboru 5 odcieni: klon, buk, brzoza, biały oraz szary.
  • płyta o grubości 25 mm, pokryta trwałym laminatem HPL, będącym materiałem termoutwardzalnym, a także odpornym na zarysowania,  uderzenia oraz  czynniki chemiczne, światło, działanie alkoholu, rozpuszczalników i wody oraz wysoką temperaturę. Powierzchnie nim pokryte są bezpieczne dla żywności. Plusem laminatu HPL jest łatwość pielęgnacji oraz czystość.  Świetnie nadaje się do pomieszczeń, gdzie używa się wody. Zatem jest odpowiedni do pracowni chemiczno-fizycznych, ale także stołówek

Płyta dostępna w 4 odcieniach: biały, szary, klon lub buk.

Proponujemy następujące rodzaje obrzeża blatu:  


PA - obrzeże ABS o gr. 2 mm, będące standardowym obrzeżem (dla blatów z płyty laminowanej o grubości 18 mm) do wyboru proste lub zaokrąglone;


PU - obrzeże o gr. 4 mm (dla blatów z płyty laminowanej o grubości 18 mm w buku, klonie i brzozie). Obrzeże PU jest specjalną mieszanką, która wnika w otwarte krawędzie płyty wiórowej i wypełnia wszystkie wolne przestrzenie. Przez to blat i obrzeża tworzą zespoloną, trwałą i jednolitą całość bez widocznych miejsc łączenia. Jest zdecydowanie wyjątkowym, wytrzymałym mechanicznie oraz odpornym na promienie UV obrzeżem. Dzięki swoim cechom zapewnia także wysoką odporność na ingerencję wody - znacznie wyższą niż tradycyjne metody okleinowania. Szczególnie polecane są do pracowni chemicznych oraz fizycznych.


PD -  doklejone obrzeże z litego drewna (dla blatów z płyty o grubości 25 mm pokrytej laminatem HPL).


PO -  obrzeże zaokrąglone na całej powierzchni i lakierowane (dla blatów ze sklejki o grubości 25 mm).
 

Kształt narożników blatu: zaokrąglone lub proste

Niezależnie od rodzaju blatu, stelaż wykonany z profilu płaskoowalnego o przekroju 38x20 mm i 30x15 mm, występuje w 6 wersjach kolorystycznych: niebieski, czerwony, zielony, żółty, czarny i aluminiowy.

Wszystkie ławki posiadają nóżki zatyczki z tworzywa chroniące podłogę przed zarysowaniem.

Dodatkowe informacje:

- pod blatem znajduje się profil wzmacniający konstrukcję stołu,

plastikowa osłona chroniąca stelaż przed zarysowaniem go podczas regulacji wysokości,

- regulowany kąt nachylenia blatu, za pomocą pokrętła i ustawienia z blokadą w 3 pozycjach

- haczyki na tornistry,

- konstrukcja stołu dopasowana do standardowych wymiarów wózka inwalidzkiego

- stoły zgodne z normami: PN-EN1729-1:2016, PN-EN1729-2:2016.

Stoły T pochyłe produkowane są w Polsce z dbałością o szczegóły podczas każdego etapu produkcji.