Krzesełko Bambino
  • Krzesełko Bambino
  • Krzesełko Bambino
133527
  • dostępny
  • Darmowa dostawa od 150 zł
66,90 zł
Brutto
rozmiar
kolor płyty
kolor
Ilość
Dodaj do ulubionych

Krzesło Bambino dostępne jest w rozmiarach 0 – 6 dzięki czemu mogą z nich korzystać zarówno dzieci w żłobku, przedszkolu jak i dzieci oraz nauczyciele w szkole. To klasyczne i bardzo popularne krzesełko w placówkach szkolnych wykonane z lakierowanej sklejki bukowej i stelażu  w szerokiej gamie kolorystycznej.

KOLORYSTYKA KRZESEŁEK BAMBINO

Krzesełka Bambino w rozmiarach 0, 1, 2 przeznaczone do żłobków i przedszkoli dostępne są aż w ośmiu kolorach stelaża (czerwonym, niebieskim, zielonym, żółtym, pomarańczowym, białym, fioletowym i srebrnym). Krzesełka przedszkolne i szkolne  w rozmiarach 3-5 maja stelaż w sześciu kolorach:  czerwonym, niebieskim, zielonym, żółtym, białym i srebrnym. Rozmiar 6 występuje dodatkowo w kolorze pomarańczowym. Tak szeroka kolorystyka pozwala na dobór koloru stelażu krzeseł zgodnie z zaleceniami SANEPID-u.

Ważne jednak, że bez względu na kolor stelaża krzesła kolory zatyczek na oparciu wskazują na jego rozmiar zgodnie z normą i wymaganiami Sanepid-u.

                        
 

WYSOKA JAKOŚĆ KRZESEŁ DO żŁOBKÓW, PRZEDSZKOLI I SZKÓŁ

Dużą zaletą krzeseł Bambino jest ich stabilność i wygoda podczas użytkowania przez uczniów. Wyprofilowane siedzisko eliminuje ucisk pod kolanami w trakcie stosunkowo długiego siedzenia w przedszkolu czy szkole a delikatnie zaokrąglone oparcie zapewnia wygodę w oparciu. Tylne nóżki są delikatnie odchylone do tyłu, co zwiększa stabilność i zapobiega bujaniu się przez dzieci.

Nóżki krzesełek Bambino wyposażone zostały w stopki z tworzywa, które chronią podłogę przed zarysowaniem.         

Krzesełka można sztaplować. Maksymalnie można postawić 8 krzeseł jedno na drugim.

Krzesełka do placówek szkolnych, przedszkolnych i żłobków dostarczane są w kartonach zabezpieczających ich przed uszkodzeniami podczas transportu. Nóżki, siedziska i oparcia są dodatkowo osłonięte miękkimi elementami chroniącymi je przed otarciami i innymi uszkodzeniami mechanicznymi.

Krzesła Bambino są zgodne z normą PN-EN 1729-1:2016-02 oraz PN-EN 1729-2+A1:2016-02.

• dostępne w rozmiarach 0-6 • stelaż w 8 kolorach w rozmiarach 0-2, w 6 kolorach w rozmiarach 3-5 i w 7 kolorach w rozmiarze 6 • szerokość siedziska: 27,5 cm (rozmiar 0-1), 29 cm (rozmiar 2), 33 cm (rozmiar 3), 34 cm (rozmiar 4-5), 38 cm (rozmiar 6).

 

Istnieje możliwość dokupienia kompletu stopek z tworzywa sztucznego w kolorze białym zapobiegających rysowaniu podłogi i zostawianiu na niej ciemnych smug.

Mogą Ci się spodobać Uzupełniające