Blog Moje Bambino
Blog Moje Bambino

Wyniki programu Aktywna Tablica 2019

Znamy listę szkół, które uzyskały dofinansowanie w ramach programu Aktywna Tablica 2019

 

Szanowni Państwo, z przyjemnością informujemy, że znana jest już lista wyników Programu Aktywna Tablica wraz ze spisem szkół, którym udało się uzyskać dofinansowanie w ramach programu Aktywna Tablica Edycja 2019. Zachęcamy do odwiedzania stron Kuratoriów Oświaty odpowiednich dla danych regionów oraz zapoznania się z wynikami.

Gratulujemy wszystkim, którym udało się zdobyć dla swojej placówki, a przede wszystkim dla swoich Uczniów dodatkowe środki!

 

Jeśli myślisz o tym, na co warto przeznaczyć kwotę dofinansowania wynoszącą 14 tysięcy złotych, zachęcamy do zapoznania się z ulotką Aktywna Tablica 2019, która obejmuje szeroką ofertę sprzętu interaktywnego oraz akcesoriów. Ulotka została stworzona w celu przedstawienia Państwu ciekawych propozycji i rozwiązań.

Katalog z pewnością przypadnie do gustu każdemu, kto otrzymał dofinansowanie w ramach projektu „Aktywna Tablica” oraz wszystkim, którzy myślą o udziale w kolejnych edycjach programu.

W katalogu znajduje się szeroka oferta:

  • tablic interaktywnych,
  • głośników,
  • monitorów interaktywnych,
  • projektorów,
  • zasobów na tablicę multimedialną umożliwiających stymulowanie wszystkich obszarów rozwoju młodego człowieka,
  • komputerów, laptopów i tabletów
  • akcesoriów pomocnych podczas montowania powyższego sprzętu, m.in. uchwytów,
  • oraz innowacyjnych rozwiązań edukacyjnych takich jak: robot edukacyjny photon, magiczna ściana oraz magiczny dywan.

Powyższe artykuły znajdą Państwo również na stronie internetowej sklepu Moje Bambino. 

Zastosowanie powyższych pomocy w edukacji uczniów będzie nieocenionym wsparciem w procesie rozwoju uczniów. Zastosowanie multimedialnych oraz interaktywnych pomocy dydaktycznych, w tym odpowiedniego sprzętu szkolnego, pozwala skutecznie rozwinąć umiejętności  uczniów w wieku szkolnym. Dzięki odpowiednio dobranym akcesoriom dzieci doskonalą swoje kompetencje – zarówno miękkie jak i twarde.

Wszystkie produkty zawarte w ulotce spełniają zawarte w programie kryteria, a oferowane produkty posiadają parametry zgodne z wymogami oraz wszystkie niezbędne certyfikaty: mi.n.: certyfikat ISO 9001 dla producenta sprzętu oraz deklarację CE.

Serdecznie zapraszamy do realizacji programu w sklepie Moje Bambino. Nasi przedstawiciele handlowi z chęcią odwiedzą Państwa w placówce i przedstawią najciekawsze rozwiązania, zapraszamy do kontaktu .

 

Technologia rozwija się w zadziwiająco szybkim tempie, dlatego należy od najmłodszych lat przygotowywać dzieci do pracy z nowymi rozwiązaniami technologicznymi. W dobie rozwoju technologicznego i robotyzacji z pewnością rynek pracy będzie najbardziej otwarty na ludzi z umiejętnościami technologicznymi.

Dlatego też z każdym dniem rośnie liczba rozwiązań interaktywnych, które goszczą w klasach szkolnych. Tego typu rozwiązania wpływają na chęci dzieci do nauki, lekcje są bardziej interesujące, a dzieci chętniej biorą w nich udział.

Uczniowie zdobywają wiedzę w inny sposób, ucząc się poprzez zabawę poznając świat wielozmysłowo. Stoją przed szansą przeniesienia się do innego wirtualnego miejsca, zaprogramowania robota oraz oglądania i słuchania różnego rodzaju materiałów edukacyjnych w ciekawszej formie i o wiele lepszej jakości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *