undo Wróć do kategorii wyżej

Filtruj według

Cena
0 1
Dostępność
więcej... mniej
Aranżacje świetlicy

Jak urządzić świetlicę szkolną? Pomysły i inspiracje

Świetlica szkolna to miejsce, w którym stęsknione już za domem i rodzicami dzieci spędzają czas po zakończonych zajęciach szkolnych. Aby ta tęsknota minęła, każda szkoła powinna zapewnić odpowiednie warunki. Pomysły na przestrzeń znajdą Państwo w naszym sklepie.

Inspiracje internetowe pozwolą na stworzenie idealnego miejsca dla młodszych i starszych dzieci, które w miłej atmosferze i otoczeniu będą mogły odrobić lekcje lub spędzić czas z rówieśnikami. Aranżacja świetlicy w szkole to nie tylko kolor ścian. Warto pomyśleć szerzej i zorganizować przestrzeń za pomocą odpowiednich mebli i dodatków. Pośród nich najważniejsze są krzesła oraz stoły, przy których dzieci swobodnie będą mogły odrabiać lekcje lub malować. W każdej świetlicy powinny znajdować się funkcjonalne meble. Najlepszym rozwiązaniem są regały, które pomieszczą dużą ilość zabawek, książek, czy puzzli. Wszytko, co posiada nasza szkoła, będzie mogło znaleźć swoje miejsce w odpowiednio dobranych meblach. Musimy również pamiętać o przestrzeni do zabawy, w której sprawdzi się dywan. Wysokogatunkowy materiał ułatwi utrzymanie czystości, a miękka powłoka uchroni bawiące się na podłodze dzieci przed zimnem.

Inspiracje przedstawione przez nasz portal są przemyślane, a ich wykonanie możemy dopasować do potrzeb Państwa szkoły. Zadbajmy o warunki naszych podopiecznych, aby świetlica kojarzyła im się z odpoczynkiem, a spędzony w niej czas był jak najbardziej satysfakcjonujący dla dzieci, jak i nas samych.