undo Wróć do kategorii wyżej

Filtruj według

Dostępność
więcej... mniej
Cena
2990 5990
Przeznaczenie
więcej... mniej
Pakiet
więcej... mniej
Filtry
LaboLab

Zestawy doświadczeń laboratoryjnych do szkoły podstawowej

Nauka poprzez zabawę jest najlepszym sposobem na przekazanie wiedzy. Sklep Moje Bambino oferuje zestawy naukowe do eksperymentów dla dzieci w szkole podstawowej. Dzięki nim najmłodsi z łatwością przyswoją informacje dotyczące zagadnień z dziedzin przyrodniczych, takich jak chemia, fizyka, biologia i geografia. Możliwość czynnego udziału w przeprowadzaniu doświadczeń sprawia, że dzieci chętniej angażują się na zajęciach, a możliwość przekonania się na żywo, w jaki sposób zachodzą procesy w otaczającej je przyrodzie, wzbudza ich zainteresowanie bardziej, niż suchy wykres na tablicy. W przypadku przedmiotów, które mogą być trudniejsze dla części uczniów, takich jak chemia czy fizyka, przeprowadzanie eksperymentów daje pewność, że omawiane na lekcji zagadnienie zostało przez wszystkich uczniów odpowiednio zrozumiane.

Dostępne w prowadzonym przez nas sklepie zestawy do nauki i doświadczeń dla dzieci zawierają komplet niezbędnych materiałów, które są potrzebne do zorganizowania zajęć. Znajdują się w nich multimedialne podręczniki oraz ćwiczenia dla dzieci, a także gotowe scenariusze lekcji dla prowadzących, pozwalające oszczędzić im czas, który musieliby poświęcić na opracowanie zadań. Ponadto do każdego zestawu dołączone jest niezbędne wyposażenie laboratoryjne w postaci próbówek, substancji oraz preparatów, dzięki którym można będzie przeprowadzić eksperymenty, bez konieczności osobnego ich kompletowania. Wykorzystując zestawy doświadczalne przybliżą Państwo uczniom takie zagadnienia jak energia i procesy z nią związane, zmiany zachodzące w ekosystemie, pogoda i klimat, a także budowa roślin oraz zwierząt. Każdy komplet zawiera także testy, które pozwolą na bieżąco sprawdzać, w jakim stopniu uczniowie przyswoili przekazaną im podczas zajęć wiedzę.

Najważniejszymi cechami wyróżniającymi każdy zestaw do eksperymentów, który mogą Państwo nabyć w Moim Bambino, jest innowacyjne podejście do nauki, atrakcyjna cena oraz komplet niezbędnych materiałów merytorycznych i akcesoriów laboratoryjnych. Zaopatrując się w nowoczesne pomoce dydaktyczne, zwiększają Państwo skuteczność nauczania w swojej szkole.