undo Wróć do kategorii wyżej

Filtruj według

Cena
9 2200
Dostępność
więcej... mniej
Wiek
więcej... mniej
Przeznaczenie
więcej... mniej
Filtry
Glottodydaktyka

Glottodydaktyka - edukacja językowa dla dzieci

Glottodydaktyka to specjalnie opracowany plan, który ma na celu wdrożenie nauki czytania i pisania u najmłodszych dzieci, poprzez dostosowanie się do ich możliwości umysłowych, fizycznych i emocjonalnych. Program nauczania wdrażany jest najczęściej już w żłobkach, a następnie kontynuowany w grupach przedszkolnych oraz szkołach. Tak wczesna edukacja jest uzasadniona, ponieważ dzieci już w drugim roku życia wykazują największe możliwości rozwojowe.

Glottodydaktyka jest ściśle związana z indywidualnym podejściem do każdego dziecka. Ma to ogromne znacznie, ponieważ wpływa na funkcje szybko rozwijających się małych organizmów. Przyspieszenie lub zaniżenie poziomu niesie ze sobą konsekwencje. Dlatego w celu zapewnienia odpowiedniego nauczania, szczególnie u dzieci małych, opracowano wiele elementów do codziennego wykorzystania, które tę naukę zamienią w zabawę. Wszystkie z nich znajdą Państwo oczywiście w ofercie naszego sklepu.

Wszyscy szkoleni nauczyciele wiedzą, jak ważna w percepcji słuchowej i wzrokowej jest glottodydaktyka. Pomoce, które znajdują się w Moje Bambino, służą do uporządkowywania wiedzy o literach i głoskach. Dlatego bardzo chętnie korzystają z tej formy nauki również logopedzi. To jednak nie wszystko. Edukacja językowa dla dzieci to również obszerna pomoc, która wdraża najmłodszych w naukę języków obcych. Z powodzeniem przyczyni się do sukcesów w nauce języka angielskiego. Jesteśmy przekonani, że każdy moment życia dziecka jest odpowiedni na wdrożenie glottodydaktyki, która przyczyni się do prawidłowego przetwarzania słów pisanych i słyszanych.