Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
Cena
13 17628
Wiek
więcej... mniej
Głębokość
więcej... mniej
Przeznaczenie
więcej... mniej
Marka
więcej... mniej
Materiał zabawki
więcej... mniej
Pakiet
więcej... mniej
Zamykanie na klucz
więcej... mniej
Kolor płyty
więcej... mniej
Szerokość
więcej... mniej
Wysokość
więcej... mniej
Front szafki
więcej... mniej
Podstawa szafki
więcej... mniej
Inne cechy szafki
więcej... mniej
Zestaw mebli
więcej... mniej
Materiał mebla
więcej... mniej
Dostępność
więcej... mniej
Multimedia, kodowanie w przedszkolu, sprzęt IT

Kodowanie i programowanie w przedszkolu

Nauka kodowania w przedszkolu jest coraz częściej wprowadzana w formie zabawy do placówek edukacyjnych już od najmłodszych lat. Okazuje się bowiem, że dzieci dorastające od początku w środowisku wypełnionym elektronicznymi gadżetami, dużo szybciej uczą się ich obsługi, a kodowanie w przedszkolu może stać się dla nich świetną zabawą i aktywnością już od 3 roku życia. Programowanie dla dzieci uczy je umiejętności logicznego myślenia, pracy zespołowej, zadaniowego podejścia do stawianych przed nimi problemów czy elastyczności. Dzięki wprowadzeniu do zabawy dzieci kodowania i programowania możemy być pewni, że będzie ono znacznie lepiej przygotowane do wyzwań, jakie stawia przed nim współczesny świat. Trudno bowiem przewidzieć, jakie umiejętności przydadzą im się w ich dorosłym życiu, jeśli obecnie jesteśmy świadkami przyspieszonego rozwoju technologicznego.

Oprócz pomocy edukacyjnych do nauki kodowania i programowania, sklep Moje Mambino oferuje także sprzęt multimedialny do przedszkola. We współczesnej rzeczywistości wypełnionej niezliczonymi bodźcami multimedia są niemal nieodzownym narzędziem pozwalającym dotrzeć do dzieci i zainteresować je nauką poprzez zabawę. Interaktywne tablice, magiczne dywany multimedialne czy stoły terapeutyczne nie tylko przyciągają dzieci możliwością wejścia z nimi w interakcję, ale także rozwijają ruchowo oraz mają duże znaczenie edukacyjne. Tradycyjne metody nauczania muszą odpowiadać na zmieniający się bardzo szybko wokół nas świat, nowoczesne przedszkole, do którego dzieci chodzą z radością i w oczekiwaniu na wyzwania, jakie stawia przed nimi wychowawca, musi być wyposażone w multimedialny sprzęt wysokiej jakości.  

Sklep internetowy Moje Bambino oferuje multimedialne pomoce edukacyjne, a także pomoce do nauki programowania i kodowania już od najmłodszych lat. Wysoka jakość oferowanego sprzętu i jego korzysta cena pozwala na wyposażenie każdej placówki edukacyjnej chcącej nadążać za zmieniającym się światem. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.