undo Wróć do kategorii wyżej

Filtruj według

Cena
29 17000
Dostępność
więcej... mniej
Przeznaczenie
więcej... mniej
Wiek
więcej... mniej
Filtry
Ścianki wpinaczkowe

Ścianki wspinaczkowe dla dzieci do ogrodu lub na plac zabaw

Wspinanie to sport, który w ostatnich latach zyskuje coraz większą popularność i powoli staje się jednym z ulubionych sposobów na zwiększenie aktywności fizycznej. Nie bez powodu wspinaczka sportowa została dodana do grupy dyscyplin olimpijskich. Wraz ze wzrostem popularności tego sportu zauważono i doceniono jego zalety w rozwoju dzieci i młodzieży. Wspinaczka równomiernie angażuje różne partie mięśni, rozwija zmysł równowagi, dodaje dobrze pojętej pewności siebie i uczy podejmowania decyzji. W przypadku dzieci rozwój umiejętności wspinaczkowych wspomaga rozwój mózgu. To wszystko sprawia, że na wszystkich większych obiektach wspinaczkowych znajduje się wydzielona ścianka wspinaczkowa dla dzieci i praktycznie wszędzie prowadzone są zajęcia wspinaczkowe w grupach dziecięcych i młodzieżowych.

Ten wspaniały sport, jakim jest wspinanie, można uprawiać w domu, przedszkolu czy na placu zabaw. Do osób i instytucji, które chciałyby wprowadzić wspinanie do codziennej aktywności dzieci jest skierowana nasza oferta.

W katalogu naszych produktów znajdują się ścianki wspinaczkowe do przedszkola, które mogą stanowić doskonałe uzupełnienie wyposażenia placówek edukacyjnych najmłodszych. Proponujemy ścianki o różnych formach i wielkościach. Dla najmłodszych dzieci ciekawą opcją będą ścianki, przedstawiające poszczególne pory roku. Ścianki te dodatkowo umożliwiają organizowanie zabaw edukacyjno-ruchowych. Bardzo ciekawą propozycją jest także sześcian wspinaczkowy, który pozwala na jednoczesną zabawę kilkorga dzieci. Uniwersalną pod względem zastosowania konstrukcją jest ścianka wspinaczkowa z kamieniami (dostępna także w wersji z otworami zamiast kamieni - chwytów), która jest mocowana do drabinki gimnastycznej lub innych elementów i umożliwia zmianę kąta nachylenia. Ta konstrukcja może być z powodzeniem wykorzystana jako ścianka wspinaczkowa do ogrodu czy też ścianka wspinaczkowa na plac zabaw. Nasze ścianki są wykonane z trwałych materiałów, a produkty przeznaczone do stosowania na zewnątrz są odporne na działanie wody i promieniowania UV. Cena poszczególnych propozycji z grupy ścianek wspinaczkowych jest zróżnicowana i zależy przede wszystkim od wielkości konstrukcji.