undo Wróć do kategorii wyżej

Filtruj według

Dostępność
więcej... mniej
Cena
2 1500
Przeznaczenie
więcej... mniej
Wiek
więcej... mniej
Marka
więcej... mniej
Materiał zabawki
więcej... mniej
Filtry
Akcesoria do rytmiki

Gimnastyka i rytmika dla dzieci - sprzęt i akcesoria

Nowa podstawa programowa zwraca uwagę na duże znaczenie rytmiki w wychowaniu przedszkolnym. Zajęcia te są bardzo ważnym elementem w budowaniu dojrzałości szkolnej u dzieci. Pomagają utworzyć stosowne nawyki ruchowe, które są niezbędne aby rozpocząć naukę w szkole.

Aby wspierać przedszkola w prowadzeniu zajęć taneczno-ruchowych Moje Bambino przygotowało szereg pomocy, które można wykorzystać w zabawach z dziećmi.

Zajęcia rytmiki są niezwykle istotne w prawidłowym rozwoju młodego człowieka. Nie tylko korzystnie wpływają na rozwój psychoruchowy, ale także dają dzieciom możliwość poznania i wyczucia własnego ciała. Usprawnienie motoryki, a także współdziałanie w grupie to kolejne pozytywy, które wypływają z prowadzenia zajęć rytmiki w grupach przedszkolnych. Gimnastyka z kolei pomaga zadbać o sprawność fizyczną dziecka, kształtuje siłę, zręczność oraz zapobiega wielu schorzeniom, które mogłyby się ujawnić w wieku późniejszym.

Gimnastyka i rytmika to zajęcia, które wymagają odpowiednich pomocy przeznaczonych dla dzieci. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo szeroki wybór artykułów, które znajdą zastosowanie podczas prowadzenia zajęć i z pewnością przypadną do gustu maluchom. Oferujemy między innymi dywan edukacyjny, który w sprawny sposób pomoże zorganizować grupę i w krótkim czasie nauczyć dzieci nowych układów choreograficznych. Zabawy muzyczne są bardzo ważne i dają dzieciom nie tylko wiele radości, ale także pomagają utworzyć prawidłowe nawyki ruchowe. Nie tylko rytmika dla dzieci jest ważna, ale także gimnastyka. Proponujemy między innymi maty gimnastyczne, piłki, wstążki, woreczki z grochem, obręcze, a także inne akcesoria pozwalające stworzyć profesjonalny, praktyczny i przyjazny dla dziecka zestaw do rytmiki bądź gimnastyki. Zapewniamy bardzo korzystne ceny całego asortymentu oraz dużą różnorodność, która pozwala na dobranie produktów odpowiednich do potrzeb oraz wieku dzieci.