undo Wróć do kategorii wyżej

Filtruj według

Cena
4 30
Dostępność
więcej... mniej
Filtry
Kolorowanki

Kolorowanki edukacyjne dla dzieci

Jakie dziecko oprze się pokusie przemienienia czarno-białego rysunku w obraz mieniący się feerią barw? Kolorowanka to prosty, a zarazem przyjemny sposób na wieczorną nudę - wystarczy książeczka z przeznaczonymi do kolorowania obrazkami oraz pudełko kredek, aby zapewnić maluchowi dobrą zabawę. Dzięki tej formie spędzania czasu dzieci rozwijają swoją kreatywność oraz umiejętności manualne, a z bogatą ofertą naszego sklepu internetowego, obejmującą edukacyjne kolorowanki dla dzieci, każdy rodzic może dodatkowo zadbać o prawidłowy rozwój dziecka w sferach pozornie niezwiązanych z kolorowaniem.

Prezentujemy wybór książeczek do kolorowania, z którymi dzieci mogą ćwiczyć prawidłowy chwyt kredki i operowanie dłonią, jednocześnie ucząc się nazw zwierząt, przyswajając wiedzę proekologiczną lub zaznajamiając się z trudnym tematem, jakim są mapy. Każda prezentowana na tej podstronie kolorowanka edukacyjna dla dziecka to źródło dobrej zabawy oraz kolejny krok, zapewniający malcowi najlepszy start w przyszłość. Nasze kolorowanki są szczególnie lubiane przez dzieci ze względu na bardzo atrakcyjne, kipiące dobrym humorem rysunki, którym każdy maluch z chęcią poświęci długie godziny. Dodatkowym atutem książeczek są uatrakcyjniające zabawę zadania typu połącz kropki.

Nabycie kolorowanki nigdy nie wiąże się z ponoszeniem wysokich kosztów, ale cena, którą oferuje nasz sklep, jest wyjątkowo atrakcyjna. Tym bardziej cieszy fakt, że tak niepozorny zakup może przynieść dziecku tyle wymiernych korzyści.