undo Wróć do kategorii wyżej

Filtruj według

Cena
1 15000
Dostępność
więcej... mniej
Wiek
więcej... mniej
Przeznaczenie
więcej... mniej
Marka
więcej... mniej
Pakiet
więcej... mniej
Filtry
Pomoce logopedyczne

Pomoce terapeutyczne dla uczniów wspomagające oddychanie

Dbając o prawidłowe oddychanie u dzieci zapewniamy im nabycie umiejętności poprawnej artykulacji mowy oraz poprawiamy ich koncentrację. Głębokie wdechy i wydechy w pełni dotleniają organizm i mają wpływ na zarządzanie emocjami oraz zmniejszenie podatności na stres.

Sklep Moje Bambino oferuje Państwu różnorodne pomoce terapeutyczne dla uczniów, będące nieocenionym, a przy tym ciekawym narzędziem do ćwiczenia oddechu, siły jego natężenia oraz mięśni ust. Nic tak nie zachęci dzieci do regularnego trenowania, jak możliwość zabawy, podczas której wesoło spędzą czas. To właśnie z myślą o potrzebach najmłodszych przygotowaliśmy ofertę obejmującą szereg różnorodnych zabawek. Wśród nich znalazły się gry i koła sprawnościowe, w których podmuchem należy przemieszczać kości i piłeczki po z góry określonej trasie. Magnetyczny Flipper stanowi pole do popisu dla wyobraźni, ponieważ magnetyczne przeszkody pomiędzy którymi toczymy kuleczkę można za każdym razem ustawić w całkiem nowy sposób. Oprócz tego polecamy Państwu również bajecznie kolorowe piórka, wiatraczki, a także turbiny, które należy wprawić w ruch w taki sposób, by zatrzymały się w określonym momencie. Bardzo dobrym sposobem trenowania mięśni ust i oddechu jest także puszczanie baniek mydlanych oraz używanie gwizdków i harmonijek, które wydają różne dźwięki w zależności od siły natężenia wydechu. Państwa uwagę zwracamy także na dmuchajki, dzięki którym dzieci kontrolują swój wydech i uczą się, jak go wydłużyć. Jednocześnie trenują koncentrację, starając się utrzymać kuleczkę jak najdłużej w powietrzu.

Wszystkie zabawki dostępne w prowadzonym przez nas sklepie znakomicie spełnią swoją rolę zarówno w przypadku doskonalenia techniki oddychania w gabinecie logopedycznym, jak i podczas zajęć w przedszkolu, a także w zaciszu domowym, dzięki czemu mogą być wykorzystywane w codziennych zabawach z dzieckiem.