undo Wróć do kategorii wyżej

Filtruj według

Dostępność
więcej... mniej
Cena
7 80
Marka
więcej... mniej
Filtry
Masa plastyczna, papierowa, ciastolina

Masa plastyczna do modelowania dla dzieci

Masa papierowa to niezawodny sposób na nudę lub potrzebę kreatywnego spędzenia popołudnia. Każde dziecko z przyjemnością odda się magii formowania dowolnych kształtów, rozwijając tym samym wyobraźnię, sprawność manualną oraz zmysł przestrzenny, a przede wszystkim doskonale się bawiąc! Masa plastyczna dla dzieci to alternatywa dla kredek, która z pewnością spodoba się młodym artystom szukającym nowych wyzwań - w końcu praca nad trójwymiarowymi konstrukcjami jest trudniejsza, ale też o wiele bardziej satysfakcjonująca!

Co można zrobić z masy papierowej? Daje ona wręcz nieograniczone możliwości: dzięki jej konsystencji można ją bardzo łatwo ugniatać, wałkować, formować i ciąć. Z jej pomocą dzieci wyczarują nowe zabawki, dekoracje do pokoju, ozdoby choinkowe, nietuzinkową biżuterię lub unikatowe skarbonki.

W naszym sklepie znajdą Państwo najróżniejsze materiały do przestrzennych prac plastycznych, w tym samoutwardzalne masy plastyczne oraz ciastoliny. Każda dostępna u nas masa do modelowania jest bezpieczna dla maluchów, nie zawiera toksycznych substancji oraz nie uczula, zatem dzieci mogą bez przeszkód oddać się artystycznej pasji. Sklep oferuje także masy kolorowe, przykuwające uwagę dzieci przyjemnymi barwami i dające jeszcze więcej radości z lepienia. Materiały w różnych kolorach można z powodzeniem łączyć, uzyskując nowe, jednolite barwy lub abstrakcyjne wzorki. Niska cena sprawia, że każdy rodzic może zapewnić swoim pociechom chwilę kreatywnej zabawy, której owocem będą urocze prace i pamiątki na całe życie. Masy plastyczne dedykujemy także do przedszkoli i szkół.