Filtruj według

Dostępność
więcej... mniej
Kategorie
więcej... mniej
Cena
69 9000
Przeznaczenie
więcej... mniej
Filtry
Panele i parawany wyciszające

Panele i parawany akustyczne - wyciszające do przedszkola

Funkcjonalne parawany akustyczne do przedszkola są doskonałym sposobem na organizację przestrzeni. Można je wykorzystywać zarówno w dużych pomieszczeniach, jak i we wnętrzach o ograniczonym metrażu. Szeroki wybór kształtów i wielkości pozwala dopasować wybrany model do indywidualnych oczekiwań. Sklep Moje Bambino proponuje parawany niskie i wysokie, które znakomicie sprawdzą się nie tylko w przedszkolu, ale także w świetlicy, w szkole lub w innej placówce oświatowej.

Dzięki parawanom wyciszającym z łatwością można wydzielić w sali dodatkową przestrzeń. Dostępne produkty pomagają zachować prywatność - skutecznie zasłaniają widoczność. Oprócz tego sprawdzają w roli efektywnego wyciszenia. Wysokiej jakości panel wyciszający może znacznie zredukować sąsiednie odgłosy - tak, aby zadbać o poczucie komfortu w wyznaczonej strefie. Z pomocą parawanów można oddzielić przytulną przestrzeń, na przykład z myślą o leżakowaniu przedszkolaków. Panele wyciszające są uniwersalnymi konstrukcjami. Oferowane modele można ze sobą łączyć, czego dowodem są kwadraty lub sześciokąty wyciszające. Z łatwością ustawia się je w dowolnym miejscu, mając na uwadze potrzeby maluchów. Cena tego typu konstrukcji jest bardzo przystępna - zarówno w przypadku pojedynczych elementów, jak i rozbudowanych zestawów. Oferta obejmuje także modele wiszące, pozwalające na odgrodzenie przestrzeni od góry. Można zdecydować się na panel niski lub wysoki, dostosowując go do pożądanej wielkości odgrodzenia.

Parawany wyciszające w przedszkolu są dobrym wyborem nie tylko ze względu na funkcjonalny charakter. Ich dodatkowym atutem jest atrakcyjny wygląd. Warto zwrócić uwagę na kolorystyczną różnorodność dostępnych modeli, które z łatwością można dopasować do aranżacji danego pomieszczenia. Dzięki panelom utrzymanym w odcieniach zieleni, żółci, czerwieni czy błękitu, przedszkole zyska zupełnie nowy charakter. Za pomocą paneli można ożywić przestrzeń dziecięcych zabaw i zadbać o skuteczne wyciszenie wyznaczonej strefy. Parawany wysokie, niskie lub o nieregularnym kształcie, dbają o prywatność w przedszkolnych warunkach.