undo Wróć do kategorii wyżej

Filtruj według

Dostępność
więcej... mniej
Cena
12 40
Przeznaczenie
więcej... mniej
Filtry
Ozdobne zabezpieczenia na ścianę

Naklejki welurowe pod kontakt - zabezpieczenie ścian

Schludny i estetyczny wygląd instytucji publicznych, a zwłaszcza tych, w których ma miejsce opieka nad dziećmi, to podstawa. Szczególna dbałość o dobry stan tych pomieszczeń nastręcza wiele problemów, gdyż są to przestrzenie bardzo intensywnie eksploatowane. Należy więc zadbać o wszystkie detale, aby jak najdłużej utrzymać nieskazitelny wizerunek takich miejsc.
Welurowe zabezpieczenie ścian, które oferuje nasz sklep, to świetne rozwiązanie problemu niechcianych zabrudzeń. Jest to też doskonałe zabezpieczenie ściany przed otarciami, zadrapaniami, a w efekcie przed ubytkami w tynku. Proces eksploatacji przestrzeni jakimi są korytarze szkolne czy poczekalnie jest niezwykle szybki, dlatego montaż takich elementów jest niezbędny. Bogata gama kolorów tego produktu sprawia, że z łatwością można wybrać taki, który będzie komponował się z wystrojem danego pomieszczenia. Praktycznymi akcesoriami są też kolorowe naklejki welurowe pod kontakt. Miejsce, wokół bardzo często używanych włączników światła, jest niezwykle podatne na szybkie zabrudzenie, a tłuste ślady i odciski palców wyglądają mało atrakcyjnie. Stosowanie tego rodzaju naklejek wprowadza do pomieszczeń również walor estetyczny. Ich różnorodne wzory to przyjazne w szczególności dla dzieci motywy motyli czy kwiatów.
Produkty te charakteryzuje wysoka jakość, trwałość oraz precyzyjne wykonanie. Ich niska cena w odniesieniu do licznych zalet i funkcjonalności powinna skłonić do zakupu. Dbałość o czystość i schludny wygląd pomieszczeń jest dużo łatwiejsza i ekonomiczniejsza niż przeprowadzanie częstych renowacji.