undo Wróć do kategorii wyżej

Filtruj według

Dostępność
więcej... mniej
Cena
139 140
Przeznaczenie
więcej... mniej
Filtry
Dekoracje welurowe

Welurowe naklejki i tapety na ścianę dla dzieci

Jak w prosty, zarazem efektowny sposób odmienić wygląd pokoju dziecięcego? Welurowe naklejki na ścianę dla dzieci lub welurowe tapety do pokoju dziecka to jedno z wielu rozwiązań, które jest wyjątkowo proste do umieszczenia lub odklejenia. Mogą one stać się jednym z elementów całości wystroju pokoju dziecięcego lub być używane w różnych miejscach w domu, w zależności od indywidualnych potrzeb.

Welurowe dekoracje ścienne, które oferuje nasz sklep to między innymi popularna wśród dzieci miarka wzrostu w kształcie żyrafy, dzięki której maluch będzie żywo zainteresowany zmianami swojego organizmu. Dostępne są również panele dekoracyjne z weluru, na których znalazły się misternie wycięte wzory w kształcie motyli, gwiazdek, prostokątów czy sylwetek dzieci. Mogą one stać się funkcjonalnymi elementami wystroju pokoju dziecięcego dzieląc go na strefy zabawy, nauki i wypoczynku lub być po postu wykorzystywane jako ozdoba. W ofercie sklepu Moje Bambino znajdują się także samoprzylepne tapety welurowe, wyjątkowo miłe w dotyku, w kształcie prostokąta lub koła. Mogą one stanowić rodzaj tablicy, do której dziecko samodzielnie będzie przylepiało literki, ćwicząc swoje zdolności pisania i czytania lub służyć do wygodnej ekspozycji prac plastycznych dzieci, zarówno w domu, jak i w placówkach edukacyjno-wychowaczych.

Korzystna cena i wysoka jakość oferowanych produktów pozwalają na wyposażenie pokoju dziecięcego przez klientów indywidualnych oraz sal zabaw i nauki w przedszkolach, żłobkach oraz szkołach.