undo Wróć do kategorii wyżej

Filtruj według

Dostępność
więcej... mniej
Cena
69 90
Przeznaczenie
więcej... mniej
Filtry
Dekoracje kartonowe na ścianę

Dekoracje i ozdoby z kartonu

Małe dzieci nie potrzebują najczęściej bardzo wymyślnych zabawek i dekoracji. Wystarczy kolorowy sztywny papier, aby wykreować fantazyjne dekoracje kartonowe, które stworzą świat sprzyjający rozwojowi maluchów przez zabawę. Pasują one do pokoju, sali zabaw w przedszkolu czy też żłobku. Dekoracje z kartonu dla dziecka, które oferuje sklep Moje Bambino, specjalizujący się w akcesoriach, zabawkach i pomocach edukacyjnych dla dzieci, to prosty sposób na zmianę wyglądu pokoju dziecięcego lub przygotowanie sali przedszkolnej na zabawę karnawałową.

Kartonowe ozdoby do pokoju dziecka dostępne w asortymencie sklepu Moje Bambino to zarówno całe zestawy dekorujące ściany. Znajdziemy tam zestaw z chmurką, zestaw z motylkiem, falą, łąką, zwierzętami z ZOO lub na safari czy skrzynią pirata, jak i kolorowe girlandy, tak lubiane przez maluchy. Wszystkie dekoracje mają otwory pozwalające na wygodne ich zamocowanie, które możliwe jest także na specjalnych zawieszkach, dostępnych osobno. Twarda tektura, z jakiej zostały wykonane dekoracje zapewnia ich trwałość, a fantazyjne kolory z pewnością przyciągną uwagę dzieci.

Sklep Moje Bambino to bogata oferta akcesoriów, zabawek i pomocy edukacyjnych dla dzieci w różnych przedziałach wiekowych, wspierające je w harmonijnym i zrównoważonym rozwoju. Korzystna cena, a przede wszystkim dbałość o wysoką jakość wszystkich oferowanych przez nas produktów, powodują, że zakupy w sklepie Moje Bambino są wygodne i bezpieczne zarówno dla klientów indywidualnych, jak i placówek edukacyjno-wychowawczych.