Filtruj według

Dostępność
więcej... mniej
Kategorie
więcej... mniej
Cena
9 4000
Przeznaczenie
więcej... mniej
Wiek
więcej... mniej
Szerokość
więcej... mniej
Głębokość
więcej... mniej
Wysokość
więcej... mniej
Kolor płyty
więcej... mniej
Zestaw mebli
więcej... mniej
Front szafki
więcej... mniej
Podstawa szafki
więcej... mniej
Inne cechy szafki
więcej... mniej
Materiał mebla
więcej... mniej
Materiał
więcej... mniej
Filtry
Łóżeczka i akcesoria do żłobka

Łóżka, pościele i materace do placówek oświatowych

Placówki, które zajmują się opieką nad dzieckiem, muszą być odpowiednio wyposażone. Pod nieobecność rodziców przejmują odpowiedzialność za dzieci. Muszą również zaspokoić ich różnorodne potrzeby poprzez zabawę, naukę, odpowiednie posiłki oraz odpoczynek. Nasz sklep internetowy wychodzi na przeciw tym potrzebom. Z tego powodu swoją ofertę rozszerzyliśmy o łóżka, pościele i materace do placówek oświatowych.

Przedszkola, żłobki i inne podobne miejsca muszą być wyposażone w odpowiednie meble, które zapewnią właściwy odpoczynek dzieciom. Zadbaliśmy o szeroką dostępność różnorodnych modeli łóżek w naszym sklepie. Mamy nadzieję, że pomoże to Państwu znaleźć elementy odpowiednio dopasowane do potrzeb podopiecznych.

Zarówno łóżka do przedszkola, jak i do żłobka, muszą być bezpieczne i wygodne. Mają pomóc dziecku w pełni się zrelaksować i odpocząć. Zapewnienie odpowiedniego komfortu jest bardzo ważne, ponieważ znacznie wpływa to na pozytywny nastrój dzieci. Placówka ma w pewien sposób zastępować dzieciom dom, dlatego tak ważne jest żeby czuły się tam dobrze i bezpiecznie. Wszystkie meble zostały stworzone z myślą o potrzebach dzieci. Dlatego powstały z trwałych materiałów, które zapewniają wysoką wytrzymałość. Wiemy, że łóżeczko do żłobka, przedszkoli i podobnych placówek nie może być podatne na uszkodzenia.

Ponadto w ofercie znajdą Państwo specjalne materace do łóżeczek oraz pościele. Każdy z produktów prezentuje wysoki gatunek wykonania, są sprawdzone pod względem bezpiecznego kontaktu z dziećmi. Chcąc jeszcze bardziej ułatwić przechowywanie wszystkich niezbędnych elementów, proponujemy zakup szafy na pościel, materace oraz łóżeczka. Ten mebel sprawi, że łóżeczka i akcesoria nie będą zajmować wiele przestrzeni, dzięki czemu przestrzeń w placówce będzie uporządkowana.

Wszystkie produkty oferowane przez nasz sklep łączy kilka cech: atrakcyjna cena, wysoka jakość wykonania, bezpieczeństwo dla dzieci, stabilność i wytrzymałość. Zadbaliśmy również o wygląd - meble są wykonane w nowoczesnym stylu i wyróżniają się ciekawą kolorystyką i wzornictwem.