undo Wróć do kategorii wyżej

Filtruj według

Dostępność
więcej... mniej
Cena
44 2470
Przeznaczenie
więcej... mniej
Filtry
Ksera i urządzenia wielofunkcyjne

Kompleksowe wyposażenie biura lub sekretariatu w szkole

Sklep Moje Bambino oferuje kompleksowe wyposażenie biura lub sekretariatu w szkole. Dostarczamy wszelkiego rodzaju niezbędne urządzenia, które skonstruowane zostały z myślą o ciężkiej eksploatacji i codziennej wielogodzinnej pracy. Specyficzny rodzaj funkcjonowania sekretariatu szkolnego oraz ilość przetwarzanych dokumentów wymaga zastosowania wydajnych, oszczędnych oraz niezawodnych maszyn. W naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości urządzenia wielofunkcyjne, które zapewniają drukowanie, skanowanie oraz kserowanie materiałów. Dostępne są zarówno modele wykonujące kopie kolorowe, jak i czarno-białe. Cena takich urządzeń uzależniona jest od poziomu zaawansowania danego egzemplarza i jego możliwości.

Sprzęt biurowy do szkoły to także skanery szkolne, z których mogą korzystać uczniowie w bibliotece lub na zajęciach lekcyjnych, jeżeli zajdzie do tego potrzeba. Jest to praktyczne rozwiązanie umożliwiające uzyskanie wielu kompletów materiałów dydaktycznych w postaci cyfrowej, które można wykorzystać do nauki w domu. Kolejnym bardzo pożądanym w szkole urządzeniem są drukarki biurowe. Nie służą one tylko do zaspokojenia potrzeb administracyjnych szkoły, ale także umożliwiają nauczycielom wydruk materiałów dodatkowych lub egzemplarzy testów. Drukarki takie muszą być wydajne oraz zapewniać zawsze wysoką jakość, bez względu na poziom obciążenia.

Nie można także zapomnieć o chyba najczęściej wykorzystywanym sprzęcie biurowym w szkołach, mianowicie chodzi tutaj o ksera. Każdy z pedagogów w ciągu trwania roku szkolnego wielokrotnie korzysta z udogodnienia, jakim jest możliwość szybkiego wykonania, kilkudziesięciu kopii konkretnego tekstu lub obrazu, by udostępnić go uczniom podczas prowadzonych zajęć. Oferowany przez nas sprzęt biurowy pochodzi od renomowanych producentów, wykonany jest z wysokiej jakości materiałów oraz przystosowany do wymagających warunków pracy, jakie z pewnością czekają go w szkole. Urządzenia objęte są gwarancją oraz profesjonalnym serwisem producenta, co zapewnia szybką i skuteczną naprawę w razie wystąpienia ewentualnej usterki.