undo Wróć do kategorii wyżej

Filtruj według

Dostępność
więcej... mniej
Cena
399 21525
Przeznaczenie
więcej... mniej
Pakiet
więcej... mniej
Filtry
Monitory interaktywne

Zapraszamy do pobrania wniosków w Programie AKTYWNA TABLICA 2019:

Wniosek dyrektora szkoły o udział w Programie Aktywna tablica

Wniosek o udzielenie wsparcia dla organu prowadzącego

Wzór wypełnienia wniosku w programie Aktywna tablica

Wzór wypełnienia wniosku - Magiczny Dywan

Wzór wypełnienia wniosku - Magiczna ściana

Stół lub monitor interaktywny do szkoły, przedszkola

Wprowadzanie nowoczesnych rozwiązań do szkół sprawia, że dla uczniów nauka staje się dużo bardziej wciągająca. Z drugiej strony nauczyciel może wykorzystać znacznie więcej materiałów podczas lekcji, żeby przedstawić temat w dużo ciekawszy sposób. Technologią, która zdobywa coraz większą popularność w szkołach są monitory interaktywne.

Działanie takiego monitora można przyrównać do dużego tabletu dotykowego. To urządzenie jest wyjątkowo proste w obsłudze. Żeby je uruchomić wystarczy komputer (często jest on wbudowany w monitor). Za jego pomocą można łączyć się z internetem. Wystarczy włożyć pendrive, żeby uruchomić prezentację. Monitor interaktywny do szkoły to prawdziwa rewolucja! Pozwala niezwykle zaoszczędzić czas. Doskonałe parametry sprawiają, że na monitorze pracuje się płynnie i bez zakłóceń. W ekranie jest zamontowany wysokiej jakości wyświetlacz LED w jakości full HD. Dzięki temu obraz jest jasny i posiada żywe, naturalne kolory.

W naszym sklepie można również zakupić stół multimedialny, będący połączeniem monitora z kątowym statywem elektrycznym. Taki zestaw rozwiązuje problem z ustawieniem lub powieszeniem monitora. Wystarczy ustawić go w pionowej pozycji, a dzięki kółkom przymocowanym do statywu, z łatwością można go odstawić w mniej używaną część klasy. W razie potrzeby można go wyjąć i w parę chwil uruchomić. Stół, który można ustawić w pozycji poziomej, to doskonała propozycja do prac grupowych, ponieważ potrafi obsłużyć do 4 użytkowników jednocześnie.

Prezentowane urządzenia multimedialne w naszej ofercie to nie tylko gwarancja jakości, ale również świetna cena.