undo Wróć do kategorii wyżej

Filtruj według

Dostępność
więcej... mniej
Cena
29 320
Przeznaczenie
więcej... mniej
Wiek
więcej... mniej
Materiał
więcej... mniej
Cecha zabawki
więcej... mniej
Marka
więcej... mniej
Filtry
Układanki

Edukacyjne układanki dla dzieci

Układanki dla dzieci są atrakcyjną zabawą, która uczy wielu podstawowych umiejętności. Niezaprzeczalnie rozwijają dzieci pod kontekst kreatywności i koncentracji. Stymulują wzrok poprzez rozpoznawanie kolorów i kształtów. Poprawiają koordynację ruchową, a głównie manualną, ponieważ dla małego dziecka utrzymanie w rączce niewielkich przedmiotów i włożenie ich w odpowiednie miejsce jest w rzeczywistości bardzo trudnym zadaniem.

Dzieci uczą się od urodzenia podstawowych czynności. Im większą uwagę przywiążemy do poprawy rozwoju dziecka, tym większe szanse, że szybciej nauczy się podstaw takich jak jedzenie sztućcami, czy w kolejności malowanie, wycinanie, wiązanie sznurówek. Dbałość o koncentrację i stymulowanie wzroku poprawia możliwości pociech do dalszej nauki, szczególnie gdy rozpoczynają naukę w szkole. Przyswajają lepiej wiedzę i poprawiają myślenie logiczne. Drewniana układanka dla dziecka wymusza proces stymulacji obu półkul, sprawiając, że od małego są one przygotowane do wiedzy humanistycznej, jak i ścisłej. Język polski lub obcy, jak również matematyka, czy fizyka nie będą sprawiać im większych trudności.

Nasz sklep prezentuje rodzicom oraz placówkom szkolnym i przedszkolnym przetestowane edukacyjne układanki dla dzieci w różnym wieku. Każde z nich zostały sprawdzone pod względem bezpieczeństwa, wytrzymałości i nietoksyczności. Kolorowe elementy wszystkich układanek sprawiają, że dziecko chętniej spędza przy nich czas. Każde mają inny poziom trudności i kształt. Sześciokątne 9-elementowe układanki dla dzieci idealnie sprawdzają się u pociech już od 3 roku życia. Każdy bok zawiera inny kolorowy obrazek zwierzątek lub postaci z bajek. Dziecko nie tylko ćwiczy podstawowe umiejętności, ale również poznaje nowe słowa i taczający je świat. Starsze dzieci w kreatywny sposób mogą nabywać wiedzę poprzez układanki w formie mapy polski. Ubieranki magnetyczne, kostki konstrukcyjne, czy geometryczne elementy, których cena jest niewielka, zapewnią rozwijającą zabawę na wiele godzin.